Yönlendirme Tabelası Nedir?

İstenilen malzemeden hazırlanabilir. Yangın çıkışları, wc, acil çıkış ve diğer bütün yönlendirmelerde malzemenin üzerine folyo ya da vinil kaplanarak yapılabilmektedir. Artık özel tasarlanan yönlendirme levhaları ister vidalama ister yapıştırma yöntemiyle uygulanabilmektedir.

Günümüz de yönlendirme levhaları dış mekânlarda da tercih edilmektedir. Özellikle hastane ve büyük çapta kuruluşların bahçelerinde sıkça rastlamaktayız. Özel bir renklendirme biçimi yoktur.   

Yönlendirme Tabelalarında seçim sizde; Birbirine benzer boyutlarda veya modüler tasarımlar ile bu tabelalar üretilebilir. Bazı kurumlarda mutlaka belirli kurallara göre bu tabelalar kullanılmalıdır.

Bazı işletmelerde ise isteğe bağlı olarak yaratıcı fikirler ile yönlendirme tabelaları kullanılabilir. Bu nedenle öncelikle Atik Reklam firmamız ile görüşerek, işletme türünü ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bu sayede firmamız sizin için hizmet standartlarını belirleyerek, istediğiniz üretimleri gerçekleştirecektir. 

İç ve dış yönlendirme tabelaları her türlü malzemeden olabilmektedir. İç Mekan Yönlendirme Tabelaların genellikle; Kamuların ortak kullanım alanlarında park ve ya iş merkezi gibi geniş bir alanda kullanılan adından da anlaşıldığı gibi yön vermek için kullanılan tabelalardır.

İç mekân yönlendirme levhalarında, amaç iş yerinin daha düzenli ve ulaşılır olmasını sağlamaktır. 

Yönlendirme Tabelaların Sıklıkla Kullanıldığı Yerler

Kurumsal firmaların dışında bireysel müşterilerimize de aynı özveri ile hizmet sağlamaktayız. Vinil baskı, vinil germe m2, iç mekan baskı, kanvas baskı, branda afiş ve online branda baskı gibi daha bir çok kategoriler de sizlere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Plaza, ofis, iş merkezi ortamlarında yabancıların aradıkları bölümü kolayca bulabilmeleri için iç mekân yönlendirme levhaları kullanılır. İç mekân yönlendirme tabelaları plaza, ofis, iş merkezlerinin kurumsal bir yapıda görünmesini sağlar. 

Berke Ajans olarak; İstanbul da deneyimli ekibimizle firmalara yönlendirme tabela çalışmaları, tasarımı, baskı ve hazırlama işlemlerini aynı çatı altında yürütmekteyiz.

Yönlendirme Tabelalası Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.