WHATSAPP

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarımı

Tamamen size özel bir web tasarım ile sektörüne özel geliştirilebilir, etkileyici ve müşteri odaklı siteler tasarlıyoruz.

Web Yazılımı

Gereksiz kodlardan arındırılmış bir web yazılım ile hızlı açılan web siteleri tasarlayarak müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.

SEO Optimizasyonu

Arama motorlarında ön planda olmanız müşterilerinie ulaşmanızın için en etkili yoldur. Güçlü SEO optimizasyonlu web siteler hazırlıyoruz.

SEO Uyumlu Web Sitesi

İnternet sitesi tasarlanırken göz önünde bulundurulması gereken bir çok önemli faktör vardır. Sitenin arkaplanında çalışan kodlar siteyi yavaşlatabilmektedir. UX kuralları gibi faktörler de tasarım aşamasında çok önemli şekilde incelenmelidir.

Bir internet siteninin SEO uyumlu olması için hem ziyaretçi odaklı hem de arama motoru uyumu düşünülmelidir. Bunların dışındaki önemli hususları ise şu şekilde sıralayabiliriz.

– Site amacına uygun alan adına sahip olmalı
– Responsive bir tasarıma sahip olmalı
– Tasarım siteye uygun olmalı
– UI tasarım sürecinin en iyi şekilde tamamlanması
– W3C standartlarında hatasız olmalı
– Gereksiz sorguların kaçınılmalı
– Kalıcı bağlantılarının aramalara uygun şekilde ayarlanması
– Site haritasının istikrarlı şekilde oluşturulması ve otomatik pinglenmesi
– H1,H2,H3,H4,H5,H6 taglarının doğru şekilde hazırlanmış olması
– Sitenin kullanıcı odaklı UX kuralları göz önünde bulundurularak hazırlanması

daha birçok farklı etken SEO uyumlu web sitesi yapım sürecinde göz önünde bulundurularak geliştirilmektedir.

UX Nedir ?

Web sitenizin ve uygulamalarınızın rakiplerinizden farklı olması gerekiyor çünkü ticaret, müşterilerin marka bilgilerine akıllı telefonları ve tabletleri aracılığıyla ulaştığı mobil teknoloji üzerinden yapılmaya başladı.

Bu gelişmelerin olumlu ve olumsuz yanları bulunuyor. Örneğin, online araştırma yapan müşteri için bilgiye ulaşmak zorlaştıkça satış yapmak ya da pozitif etki bırakmak da o kadar zorlaşıyor. Bu nedenle web ya da uygulama üzerinden satış yapabilmeniz için kusursuz bir kullanıcı deneyimi tasarımına sahip olmanız gerekiyor.

UX tasarımı kullanıcı merkezlidir. Yani, bir UX tasarımcısının görevi uygulamanın ya da web sitesinin yaratıcı yanlarını müşteri için kullanışlı hale getirmektir. Bazen estetik olan ögeler, navigasyon açısından cazip olmayabilir. Tamamen ilham veren bir görünüşe odaklanmak son kullanıcının ihtiyaçlarının gözden kaçmasına neden olabilir.

Bu nedenle tasarım aşamasında web sitesinin ya da uygulamanın kullanımının ne kadar keyifli olduğunu ve navigasyonun kolaylığını test etmelisiniz. Amacınız kullanıcıya şık bir tasarım sunarken aynı zamanda da keyifli bir deneyim yaşatmak olmalıdır.

Responsive Web Tasarım nedir ?

Responsive web tasarım ilk olarak 2010 yılından itibaren karşımıza çıkmaya başlamıştır. Mobil cihazların günümüzde kullanım oranı oldukça artmaktadır. Bu nedenle müştelerilerine ulaşmanızın en önemli yolu mobil uyumlu bir web sitenizin olmasıdır.

Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

Arama motorlarında responsive siteleri ciddi şekilde destekliyor. Bir sayfanın arama motorlarında hem kendi alan adı hem de m.alanadi.com gibi farklı subdomain altında bir mobil versiyonunun olmasındansa tek url ile sayfanın responsive yapılması daha uygun buluyor. Çünkü mobilden yapılan aramalarda genellikle arama motorları sayfanın mobil uyumluluğuna dikkat etmeksizin sonuçları sıralıyor.

Web Tasarım Paketleri

Esnaf
.com, .net, .org, .biz uzantılı domain adresi ( 1 Yıl )
500 mb Linux Hosting ( 1 Yıl )
3 site uzantılı mail hesabı
Wordpress Tabanlı Kodlama
HTML & CSS Tasarım
Fiyat isteyin.
Başlangıç
.com, .net, .org, .biz uzantılı domain adresi ( 1 Yıl )
750 mb Linux Hosting ( 1 Yıl )
10 site uzantılı mail hesabı
İleri Seviye özel taban yazılım
HTML & CSS Tasarım + Ücretsiz SEO hizmeti
Fiyat isteyin.
Özel
.com, .net, .org, .biz uzantılı domain adresi ( 1 Yıl )
Sınırsız Linux Hosting ( 1 Yıl )
Sınırsız site uzantılı mail hesabı
Gelişmiş seviye kişiye özel taban yazılım
Responsive Tasarım + Ücretsiz SEO hizmeti
Fiyat isteyin.
* Başlangıç, Standart paketlerinde teslim süresi 15 iş günüdür. Premium pakette teslim süresi 35 iş günüdür. Domain hizmetiniz adınıza kayıtlı olup, marka tescil ve belgeleme süreçleri sorunsuz halledildiği durumlarda .tr uzantılı alan alan adlarınız ücrete tabii olup hizmete dahil edilebilmektedir.
TSYD firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?