Web Tasarım Ajansı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Web Tasarım Ajansı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Son yıllarda büyük, orta, küçük işletme sahipleri mobil kullanımında son derece artmasıyla web sitelerini yapma veya yenileme arayışına girmeye başladı. Fakat web sitenizi oluştururken dikkat etmeniz gereken çok önemli detaylar var.

Firmanın referanslarına dikkat edin.

Web tasarım hizmeti alacağınız firmayı detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Sektörünüzde olan bir firmaya yapmış oldukları web tasarım çalışması sizin için fikir olacaktır.

Nelere dikkat etmelisiniz ?

Firmanın yapmış olduğu web tasarım çalışmalarının günümüzdeki web tasarım trendlerine uygunluğu, responsive çalışmasının düzgünlüğü, tasarımdaki renk uyumu, resimlerin ve yazıların büyüklük orantıları, SEO çalışması, sitelerin hızlı çalışması çok önemlidir. Siz de tasarım hizmeti alacağınız firmanın önceki çalışmalarına bakarak bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Seo çalışmasını bireysel olarak sizde yapabilirsiniz ama profesyonel bir yardım ile bu kriterleri daha kısa sürede halletmiş olursunuz. Bu aşamalar; site içi optimizasyon ve site dışı optimizasyondan oluşmaktadır. Sitenizin bu kurallara uygun olması gerekmektedir.

SEO Optimizasyonu için en uygun web tasarım örneklerini içeren yazımızı okumak için tıklayın.

Responsive Uyumluluğu Nasıl Yapılır?

Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır. Müşterilerinize ve ziyaretçilerinize iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için web sitenizin responsive uyumluluğu çok iyi yapılmış olmalıdır.

Responsive web sitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.
 
 

Web tasarım hizmetinde biz neler sunuyoruz ?

Berke Ajans olarak web sitesi yaparken yukarıda saydığımız tüm kriterlere uygun olarak çalışıyoruz. Öncelikle sektörünüzde öncü web sitelerini inceleyerek durum raporu çıkarıyoruz. Gerekli olan modüllerin listelemesini yapıyoruz. Size web sitesinde yapacağımız işlemlerin yanı sıra sektörünüze uygun, UI/UX uyumluluğu ön planda tutulan bir şablon çalışmasını sunuyoruz. Sizin bu şablon ve hizmet listesini onaylamanız durumunda sitenin önce şablon kodlaması ve responsive kodlamasını yapıyoruz. Sonrasında sırasıyla yazılım, SEO optimizasyonu, hız optimizasyonu çalışmalarını yaparak tarafınıza tüm işlemler tamamlanmış şekilde teslim ediyoruz. Teslimattan sonra 7/24 aksamayan destek hizmetimizle sizi mağdur etmeden oluşabilecek sorunlara anında müdahale ediyoruz.

Web tasarım referanslarımızı incelemek tıklayın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜM BLOGLAR
Dijital Pazarlama Instagram Reels Nedir? Nasıl Kullanılır?
Instagram, kısa biçim video özelliği olan Reels'ı İngiltere'de kısa süre önce piyasaya sürdü.   Bu özellik, 50'den fazla ülkede uluslara...
Devamını oku
Web Geliştirme SMTP 554 Hata Kodları ve Açıklamaları
SMTP E-mail gönderimleri sırasında oluşan 554 hata kodları ve açıklamaları aşağıda yer almaktadır. Gönderim sırasında yaşadığınız sorunları buradaki h...
Devamını oku
Web Geliştirme Com.tr Domain Nasıl Alınır?
İnternet üzerinde en çok kullanılan web sitesi uzatantıları “.com ve .net” tir. Son zamanlarda “.tr” uzantılı alan adlarının kullanıcılar tarafından b...
Devamını oku