WHATSAPP
Sanayi Mh. Basamak Sk.
No:5/B 34415
Kağıthane/İstanbul
Web Tasarım Ajansı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Web Tasarım Ajansı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Son yıllarda büyük, orta, küçük işletme sahipleri mobil kullanımında son derece artmasıyla web sitelerini yapma veya yenileme arayışına girmeye başladı. Fakat web sitenizi oluştururken dikkat etmeniz gereken çok önemli detaylar var.

 

Firmanın referanslarını dikkatli inceleyin.

 

Web tasarım hizmeti alacağınız firmayı detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Sektörünüzde olan bir firmaya yapmış oldukları web tasarım çalışması sizin için fikir olacaktır.

 

Nelere dikkat etmelisiniz ?

 

Firmanın yapmış olduğu web tasarım çalışmalarının günümüzdeki web tasarım trendlerine uygunluğu, responsive çalışmasının düzgünlüğü, tasarımdaki renk uyumu, resimlerin ve yazıların büyüklük orantıları, SEO çalışması, sitelerin hızlı çalışması çok önemlidir. Siz de tasarım hizmeti alacağınız firmanın önceki çalışmalarına bakarak bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

Web tasarım hizmetinde biz neler sunuyoruz ?

 

Berke Ajans olarak web sitesi yaparken yukarıda saydığımız tüm kriterlere uygun olarak çalışıyoruz. Öncelikle sektörünüzde öncü web sitelerini inceleyerek durum raporu çıkarıyoruz. Gerekli olan modüllerin listelemesini yapıyoruz. Size web sitesinde yapacağımız işlemlerin yanı sıra sektörünüze uygun, UI/UX uyumluluğu ön planda tutulan bir şablon çalışmasını sunuyoruz. Sizin bu şablon ve hizmet listesini onaylamanız durumunda sitenin önce şablon kodlaması ve responsive kodlamasını yapıyoruz. Sonrasında sırasıyla yazılım, SEO optimizasyonu, hız optimizasyonu çalışmalarını yaparak tarafınıza tüm işlemler tamamlanmış şekilde teslim ediyoruz. Teslimattan sonra 7/24 aksamayan destek hizmetimizle sizi mağdur etmeden oluşabilecek sorunlara anında müdahale ediyoruz.

 

Star Cut Işıklı Kutu Harf Tabela firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?