Web Tasarım

Web Tasarım

Firmamız başta olmak üzere tüm Türkiyede faaliyet gösteren işletmelere kurumsal web tasarım, özel yazılım, hazır sistem kurulum, seo, sosyal medya danışmanlığı hizmetlerini sunmaktadır. web tasarım arayışında olan işletmeler gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirler. Uzman ekibimiz Beşiktaş web tasarım çalışmaları dışında işletmeleri Google arama motorlarında üst sıralara taşımak için SEO hizmeti de sunmaktadır. Adwords, kurumsal kimlik çalışması, web katalog çalışması gibi birçok dijital hizmeti de sizlere sunuyoruz.

Beşiktaş bulunduğu konum dolayısı ile birçok küçük ve büyük işletmeyi bünyesinde barındırmaktadır. Sizler de Beşiktaş’ta bulunan işletmelere bölgesel Google aramalarında görüntülenmek istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçmelisiniz. Sizi yerinizde ziyaret ederek sizin için en doğru çalışma sürecini planlayalım!

Tamamen Size Özel Web Tasarım
Firmaya özel web tasarım sürecinde firmanızın renkleri, site haritası, sektörü gibi detaylar göz önünde bulundurularak Adobe XD, Adobe Photoshop, Sketch gibi programlarla tasarlanmış web site şablonunu görmeniz gerekmektedir.
Yapılan tüm kodlamalarda Google arama motoru optimizasyonu kriterleri göz önüne alınarak, maksimum oranda SEO uyumlu web site tasarımı ve yazılımı yapılmaktadır.
özel web tasarım
Her Sektöre Uyumlu Hazır Web Sitesi
Yapmış olduğumuz hazır web site paketleri her sektöre göre uyarlanabilmektedir. Bizden alacağınız hazır web site hizmeti sonucunda sektörünüze en uygun web site tasarımını kullanabileceksiniz.
Kelime işlem programlarını kullanabilecek seviyede, kopyala-yapıştır işlemlerini yapabilir durumda iseniz Hazır Site yönetim paneli ile basit bir şekilde sitenizi oluşturabilirsiniz.Türkçe ve Ekle/Düzenle mantığıyla oluşturduğumuz yönetim sayfası ile hızlı ve kolay bir şekilde içerik girebilirsiniz.
hazır web sitesi
Bu hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için 0 ( 533 ) 514 53 10 nolu telefondan bize ulaşabilir veya info@berkeajans.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.
English Time Dijital Baskı Uygulamaları firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?