Web Tasarım

Günümüzde Sosyal Medya Yönetimi, firmalar için oldukça önemlidir. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolu sosyal medyadır. Son yıllarda sosyal medya platformlarından en fazla etkileşim alanı Instagram'dır. Berke Ajans olarak sunmuş olduğumuz Instagram Yönetimi hizmeti ile firmanıza özel sayfanızı daha açıklayıcı görsellerle sergileyerek müşterilerinizi ve takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Tamamen Size Özel Web Tasarım
Firmaya özel web tasarım sürecinde firmanızın renkleri, site haritası, sektörü gibi detaylar göz önünde bulundurularak Adobe XD, Adobe Photoshop, Sketch gibi programlarla tasarlanmış web site şablonunu görmeniz gerekmektedir.
Yapılan tüm kodlamalarda Google arama motoru optimizasyonu kriterleri göz önüne alınarak, maksimum oranda SEO uyumlu web site tasarımı ve yazılımı yapılmaktadır.
özel web tasarım
Her Sektöre Uyumlu Hazır Web Sitesi
Yapmış olduğumuz hazır web site paketleri her sektöre göre uyarlanabilmektedir. Bizden alacağınız hazır web site hizmeti sonucunda sektörünüze en uygun web site tasarımını kullanabileceksiniz.
Kelime işlem programlarını kullanabilecek seviyede, kopyala-yapıştır işlemlerini yapabilir durumda iseniz Hazır Site yönetim paneli ile basit bir şekilde sitenizi oluşturabilirsiniz.Türkçe ve Ekle/Düzenle mantığıyla oluşturduğumuz yönetim sayfası ile hızlı ve kolay bir şekilde içerik girebilirsiniz.
hazır web sitesi
Bu hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için 0 ( 533 ) 514 53 10 nolu telefondan bize ulaşabilir veya info@berkeajans.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Altescape Haber Sitesi firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?