Web Tasarım

Tasarımlarımızı sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlıyor, sadece size özel web sitesi projelerine imza atıyoruz. Sizin için tasarlamış olsak bile, web tasarım projenizi beğenmediğiniz takdirde, herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. 2.000’den fazla projeye imza atmanın güveni ile size özel oluşturduğumuz web sitesi çalışmalarını, yeterli bulmadığınız an, proje başlangıcında aldığımız ücreti hiçbir kesinti yapmadan iade ediyoruz. Sözde bırakmıyoruz, sözleşmemizde son derece açık ve net olarak belirtiyor, %100 garanti veriyoruz.

Bu dünyada ilerleyen kişiler, kolları sıvayıp istedikleri ortamı arayan, bulamayınca da yaratan kişilerdir.

Bernard Shaw

Sadece Size Özel Web Tasarımı

Sadece sizin için, isteklerinize yönelik ve son trend web tasarımı için en doğru adres. İyi bir tasarım çalışması, iyi bir analizle başlar. Firma beklentileri, ulaşılmak istenen hedefe yönelik araştırmalar, potansiyel müşteri beklentileri... Tamamı kendi bünyemizde bulunan grafik departmanımız, her zaman size özel tasarımlar oluşturmaktadır. Kopya yok, baştan sona özgün, farklı çalışmalar. Trendleri takip ediyor ve fark yaratmak için özenle çalışıyoruz. Kusursuz bir web tasarım eksiksiz olmalıdır. Yaptığımız tüm çalışmalarda buna önemle dikkat ediyoruz. İsteklerinize kulak veriyor ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak projelere güvenle imzamızı atıyoruz.

WEB TASARIM

Web sitelerimiz neden çok hızlı ?

Web sitelerinin hızlı olması kullanıcılar için olduğu kadar, Google için de önemlidir. Ve Berke Ajans olarak sayfa açılış hızımız sadece 0,214 salise. Tüm dünyada var olan sitelerin %99 'undan daha hızlıyız. Teknolojinin izin verdiği hızın en üst sınırlarında geziniyoruz. Bu veriye Alexa'dan ulaşabilirsiniz.

Hız sizin için ne kadar önemli bilmiyoruz ama bizim için çok çok önemli. Bu kalitenin sadece tasarımsal veya yazılımsal olduğunu düşünmeyin. Berke Ajans sunucuları 80 MBIT paylaşımsız hat özelliğine sahiptir

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.