Tabela Örnekleri

Tabela Örnekleri

Tabela, her işletmenin ihtiyacı olan bir üründür. Tabelaları, reklamcılık sektöründe bulunan firmalar üretmektedir. Üretilen ürünler, müşterinin amacı ve bütçesine göre belirlenmektedir. Bütçenizin yüksek olması, alacağınız kaliteli hizmeti arttırmaktadır. Bunun dışında, uygun maliyetli birçok tabela örneği bulunmaktadır. Eğer kurumsal bir firmaysanız, mutlaka yüksek bütçeler ayırmalısınız. Yapılan tabela, sizi tanıtacak ilk görsel üründür. Tabelaya vereceğiniz değer, müşterilerinize karşı olumlu olarak etkende bulunabilir.

Tabela seçiminiz için kendinize bir not kağıdı hazırlayın. Öncelikle bütçenizi belirleyin. Daha sonra, istediğiniz tabela için araştırmalarda bulunun. Tabela örnekleri için farklı işletmeleri inceleyebilirsiniz, canlı görmeniz seçiminiz için olumlu olacaktır. Nano Reklamcılık olarak, sizlere tabelalar hakkında bilgi vereceğiz ve sizin için en iyi seçimde bir anahtar olacağız.

Tabela seçiminizde, dikkat etmeniz gereken bir unsur daha bulunmakta. Tabelanızı dış mekanda bulunduracaksınız, mutlaka sağlam ve uzun ömürlü bir malzeme kullanılmalıdır. Malzeme seçimleri dışında, ışıklı bir tabela sizi fark edilebilir hale getirir.
 

Krom Paslanmaz Tabela

Krom malzeme bildiğiniz üzere, paslanmama özelliğine sahiptir. Bu ürün dış mekanda kullanıma oldukça uygundur. Gold, Silver olmak üzere 2 farklı seçeneği mevcuttur. Krom paslanmaz tabela ışıklı olarak da kullanılabilir. En direk dediğimiz duruşuyla, bulunduğu zemine karşıdan ışık vermektedir. Sektör olarak Emlakçılar tarafından oldukça tercih edilen bir tabeladır. Tabelalar tamamen tercihe bağlı olup, bir meslek standardı yoktur. İstenilen tabela her sektörde kullanılabilir.

Kompozit Oyma Tabela;

Kompozit malzemesi, tabela üretiminde sıkça kullanılan bir üründür. Sağlamlığı ve birçok renk çeşidi, sıkça tercih edilmesi nedenlerindendir. Kompozit oyma, CNC makine sayesinde üretilmektedir. Tabelanızda bulundurmak istediğiniz logo veya yazı, CNC makine sayesinde oyulur. Oyma sonrası, oyulan kısımlara arka tarafından pleksi yapıştırılır. Bu şekilde, okunabilirlik kazandırılır. Işıklı veya ışıksız olarak üretilebilmektedir.

Pleksi Tabela;

Pleksi, tabela sektörünün vazgeçilmez ürünüdür. Pleksi yapısı nedeniyle, bükülebilir ve kolayca şekillendirilebilir. Renk seçeneği sınırsız olup, firmanızın özel renkleri dahil, pleksi üretimi yapılmaktadır. Pleksi canlı ve ışığı geçirgenliği sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Kutu harf tabela üretiminde, ön yüzleri pleksi olarak tercih edilmektedir. Tabela sektöründe en çok tercih edilen ürün kutu harf tabeladır.

Totem Tabela

Genellikle açık arazilerde, geniş caddeler ve şehirlerarası yollarda kullanılan uzun boyutlu bir tabela çeşididir. Bir firmanın, devlet kurumu ya da binanın, otel, alışveriş merkezlerinin vb.. ürün ve hizmetlerinin veya adres konumu yönlendirmesi için kullanılmaktadır. Totem tabelalalar gösterişli grafik reklamlar, dikkat çekici yazılar ile birlikte dizayn edilirken, mesafeye göre farklı ebatlarda dış ortama dayanaklı bir şekilde üretilmektedir.

Vinil Germe Tabela;

Vinil germe tabela, bütçe dostu olarak bilinmektedir. Bununla birlikte üretimi en kolay tabela ürünüdür. Boyutuna göre farklılık gösterse bile, ortalama 2 gün içerisinde montajı yapılan bir tabela ürünüdür. Vinil germe tabela, diğer ürünlere göre baskılı bir tabela çeşididir. Avrupa Brandaya, dijital baskı makinesi sayesinde baskısı gerçekleştirilir. Baskı sonrası, demirlerle kasası yapılır. Baskısı yapılan branda, demir kasaya gerdirme işlemiyle montajlanır. Üretimi ve montajının kolaylığı sayesinde oldukça uygun maliyeti bulunur. Birçok firma, vinil germe tabela hizmetini tercih etmektedir. Vinil germe tabela hakkında detaylı bilgi ve örnekler için linke tıklayınız.

Sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan tabela konusunda anında bilgi alabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından tabela isteğiniz değerlendirilerek size en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Daha fazla tabela örneklerimiz için bu linke tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜM BLOGLAR
Reklamcılık Windows İçin En İyi 5 Ekran Kaydedici Program
Oyun veya Windows'ta yapacağınız ders videolarında ekran görüntüsü almak isteyebilirsiniz. Bu tarz durumlarda ekran kaydedici program kullanmanız ...
Devamını oku
Reklamcılık 2020 Fuar Takvimi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince (TOBB) 2020 yılı Fuar Takvimi belirlendi. Türkiye gelecek yıl savunmadan tekstile, tarımdan teknolojiye, turizmd...
Devamını oku
Reklamcılık Ticari Araçların Tavan ve Yanlarına Plaka Yazılacak
İstanbul’da minibüs, taksi dolmuş ve servis taşımacılığı yapan araçlarla alakadar alınan karar doğrultusunda 1 Ocak 2019 yılından itibaren araçların t...
Devamını oku

Yeni bir fikir veya projeye mi ihtiyacınız var?

PROJEYE BAŞLA