Sınırsız Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Sınırsız Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Sınırsız facebook hesabı nasıl oluşturulur: bu blog yazımızda birden fazla facebook hesabı oluşturmaya yardımcı olabilecek bir yöntem paylaşacağız, facebook, insanların arkadaşlarını ve aile üyelerini çevrimiçi bulabildikleri dünyanın en çok kullanılan sosyal ağ platformları arasında yer almaktadır. Birçok kişi eğlenmek ve sosyalleşmek için kullansa da kurumsal olarak facebook kullananları sayısı da oldukça fazladır. Facebook ayrıca sayfalar ve gruplar oluşturmanıza izin verir ve herhangi bir gruba milyonlarca farklı kişiyi ekleyebilirsiniz.

Sınırsız Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur

Facebook en büyük sosyal ağ web sitesidir ve günümüzde milyarlarca insan bunu kullanmaktadır, çünkü eski arkadaşları, aile üyeleri, ofis arkadaşları ve akrabaları vb. İle bağlantı kurabilirler. Ancak 2 veya 3 facebook hesabı açmak istiyorsanız, birden fazla mail adresi açabilirsiniz. Ancak insanların büyük bir oranda bir cep telefonu numarası var, bu nedenle temelde 1 gmail hesabından fazlasını doğrulayamazsınız.

Birçok kullanıcı iş / iş mail adreslerini sosyal ağ sitelerinde kullanmıyor, ancak sınırsız facebook hesabı oluşturmak istiyorlar. Aşağıdaki adımları takip etmeniz ederseniz birden fazla facebook hesabı açabilirsiniz.

Bilgisayar Üzerinden Facebook Hesabı Açma

Bilgisayardan Facebook hesabı açma işlemlerinizi bilgisayarlarınız üzerinden de kolayca yapabilirsiniz. Yeni bir Facebook hesabı oluşturabilmek için ilk olarak masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız üzerinden internet tarayıcınızı açınız. Açmış olduğunuz tarayıcınızın adres çubuğuna facebook açma sitesi olan facebook.com yazarak Facebook Kaydol yapınız. Ardından aşağıdaki gibi açılan ekrana bilgilerinizi giriniz. Facebook hesabınızı oluştururken sizden aşağıdaki 5 bilgiyi girmeniz gerekmektedir.

  • Adınız ve soyadınız.
  • Cep telefonu numaranız veya e-posta adresiniz.
  • Hesaba giriş yaparken kullanacağınız şifreniz.
  • Gün, ay ve yıl şeklinde doğum tarihiniz.
  • Cinsiyetiniz.

Mobil Cihaz Üzerinden Facebook Hesabı Açma

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız bulunmuyorsa akıllı telefonlarınız üzerinden Telefondan Facebook hesabı açma ile hesabınızı açabilir ve Facebook hesabınızı aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Facebook nasıl açılır telefondan diye merak ediyorsanız yapmanız gerekenler ilk olarak iOS veya Android işletim sistemi cihazlarınıza Facebook uygulamasını indirmeniz gerekicektir. Telefonunuzda Facebook uygulaması yoksa AppStore veya GooglePlayStoreüzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Facebook uygulamasını aşağıdaki bağlantıları kullanarak da telefonunuza indirebilirsiniz.

Android cihazlar için Facebook; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana&hl=tr
iOS cihazlar için Facebook; https://itunes.apple.com/tr/app/facebook/id284882215?mt=8

Sınırsız Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

  • Farklı Farklı Tarayıcılar Kullanın
  • Farklı Telefon Numarası ve Mail Kullanın
  • Facebook hesabı açar açmaz arkadaş eklemeyin

.

Yukarıdaki temel faktörlere dikkat ederseniz sizlerde sınırsız facebook hesabı açabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜM BLOGLAR
Dijital Pazarlama Instagram Reels Nedir? Nasıl Kullanılır?
Instagram, kısa biçim video özelliği olan Reels'ı İngiltere'de kısa süre önce piyasaya sürdü.   Bu özellik, 50'den fazla ülkede uluslara...
Devamını oku
Web Yazılım SMTP 554 Hata Kodları ve Açıklamaları
SMTP E-mail gönderimleri sırasında oluşan 554 hata kodları ve açıklamaları aşağıda yer almaktadır. Gönderim sırasında yaşadığınız sorunları buradaki h...
Devamını oku
Web Yazılım Com.tr Domain Nasıl Alınır?
İnternet üzerinde en çok kullanılan web sitesi uzatantıları “.com ve .net” tir. Son zamanlarda “.tr” uzantılı alan adlarının kullanıcılar tarafından b...
Devamını oku