Reklamcılık

Firmanızın müşteriyle ilk iletişimi genelde tabelanızla gerçekleşir. Reklamcılık sektöründe 20 yıldır geniş makina parkurumuz ve uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Işıklı-Işıksız Tabela, Kutu Harf İmalatı, Dijital Baskı, Fuar Standı gibi hizmetlerimizde aksamayan iş süresi, hammadde kalitesiyle işimizin arkasındayız.

Tabela

Işıklı-Işıksız Tabela

Tabela birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan pazarlama araçlarıdır. Işıklı tabela ürünleri içerisine led, neon, floresan gibi aydınlatma malzemeleri tercih edilir. Işıklı tabela sayesinde şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan görsellerini tanıtır. Tabelanın içerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca fark edilebilir.

Baskı

Dijital Baskı

Dijital baskı işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Günümüz koşullarında şirketleri reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.

Tabela

Fuar Standı

Modüler Fuar Standları, standı kuran firmalar tarafından belirli ölçülerde önceden üretilmiş ve depolanmış standlardır. Bu tür standlarda kullanılan parçalar bir lego gibi birleştirilerek stand haline dönüştürülür. Modüler standlar fuar bitiminde tekrar sökülürek depolanır ve başka fuarlara başka firmaların standı olarak tekrar kurulur.

Ahşap standlar ise tek bir kullanımlıktır. Tamamen size özel olarak üretilir ve fuar bitiminde tekrar kullanılamaz. Sadece stand içindeki elektrik aksamı, masa, sandalye gibi tekrar kullanılabilecek malzemeler standdan alınarak bir başka stand uygulamasında tekrar kullanılır.

Tabela

Kutu Harf İmalatı

Kutu Harf Tabelalar son yıllarda özellikle büyük firmalarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar ideal bir tabela şeklidir. Aynı zamanda çok hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar, ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.