Reklamcılık

Firmanızın müşteriyle ilk iletişimi genelde tabelanızla gerçekleşir. Reklamcılık sektöründe 20 yıldır geniş makina parkurumuz ve uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Işıklı-Işıksız Tabela, Kutu Harf İmalatı, Dijital Baskı, Fuar Standı gibi hizmetlerimizde aksamayan iş süresi, hammadde kalitesiyle işimizin arkasındayız.

Işıklı-Işıksız Tabela
Tabela birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan pazarlama araçlarıdır. Işıklı tabela ürünleri içerisine led, neon, floresan gibi aydınlatma malzemeleri tercih edilir. Işıklı tabela sayesinde şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan görsellerini tanıtır. Tabelanın içerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca fark edilebilir.
Dijital Baskı
Dijital baskı işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Günümüz koşullarında şirketleri reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.
Dijital baskı yaptırırken en dikkat etmeniz gereken kullanılan malzemelerin kalitesidir. Baskı malzemelerinin kalitesi renklerin canlılığı, hava koşullarına göre solma, zeminden ayrılma gibi sorunlarını en aza indirir. Berke Ajans olarak 8-12 pas değerlerinde baskı yapıyoruz.
Fuar Standı
Modüler Fuar Standları, standı kuran firmalar tarafından belirli ölçülerde önceden üretilmiş ve depolanmış standlardır. Bu tür standlarda kullanılan parçalar bir lego gibi birleştirilerek stand haline dönüştürülür. Modüler standlar fuar bitiminde tekrar sökülürek depolanır ve başka fuarlara başka firmaların standı olarak tekrar kurulur.
Ahşap standlar ise tek bir kullanımlıktır. Tamamen size özel olarak üretilir ve fuar bitiminde tekrar kullanılamaz. Sadece stand içindeki elektrik aksamı, masa, sandalye gibi tekrar kullanılabilecek malzemeler standdan alınarak bir başka stand uygulamasında tekrar kullanılır.
Kutu Harf İmalatı
Kutu Harf Tabelalar son yıllarda özellikle büyük firmalarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar ideal bir tabela şeklidir. Aynı zamanda çok hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar, ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir.
Bu hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için 0 ( 533 ) 514 53 10 nolu telefondan bize ulaşabilir veya info@berkeajans.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.
TSYD firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?