Reklam Tabela Nedir?

Reklam Tabela Nedir?

Kurumsal firmalar veya esnaflar için kullanılan reklam tabela çeşitleri, firmanın en iyi şekilde kurumsal kimliğini yansıtmak, müşteriler tarafından ayırt edilebilirlik sağlamak açısından önemli olan tüm detayların işlendiği reklam çeşitlerinden biridir.

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam tabelalar bir çok farklı boyut ve tarz da olabilir. Bu firmanın logosuna göre, sektörüne göre, istediği ve firmasına uygun reklam tabela şekline göre değişiklik gösterir.

Her sektör için değişik boyut ve şekillerde reklam tabelası üretimi ve uygulaması hizmeti veren Berke Ajans, uzun yıllardır sektörde edindiği deneyimle firmaya özel tasarımlar yapmaktadır. En kısa sürede ihtiyacınız olan tabelaları hazırlayan uzman tasarımcı ekibimizle hizmet verdiğimiz sektörde, bir çok büyük markaya yaptığımız uygulamaları sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz üç boyutlu, dilerseniz daha sade tasarımlarla tabela konusunda her türlü sorununuzu çözen ekibimiz, en kısa sürede işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Reklam Tabela Fiyatları

Teknolojinin yeniliklerinin uygulandığı makinelerimizle her türlü tabelayı üreten üretim tesisimizin güvencesi ile en uygun fiyatlarla tabela çeşitlerini yapmaktayız.

Berke Ajans güvencesi ile tasarımdan üretime kadar olan süreçte yanınızda olan ekibimiz, her türlü detayı size ulaştırırken onay vermediğiniz hiçbir işlemi gerçekleştirmemektedir. Mutlu müşterilerimiz arasına katılarak siz de tabela çeşitleri arasından istediğinizi seçerek özgün ve çağdaş tasarımların canlanmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye'de hizmet veren Berke Reklam olarak reklam tabela fiyatları konusunda da size destek olan fiyatlandırma seçeneklerimizle en uygun koşullarda hizmetinizi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜM BLOGLAR
Dijital Pazarlama Instagram Reels Nedir? Nasıl Kullanılır?
Instagram, kısa biçim video özelliği olan Reels'ı İngiltere'de kısa süre önce piyasaya sürdü.   Bu özellik, 50'den fazla ülkede uluslara...
Devamını oku
Web Geliştirme SMTP 554 Hata Kodları ve Açıklamaları
SMTP E-mail gönderimleri sırasında oluşan 554 hata kodları ve açıklamaları aşağıda yer almaktadır. Gönderim sırasında yaşadığınız sorunları buradaki h...
Devamını oku
Web Geliştirme Com.tr Domain Nasıl Alınır?
İnternet üzerinde en çok kullanılan web sitesi uzatantıları “.com ve .net” tir. Son zamanlarda “.tr” uzantılı alan adlarının kullanıcılar tarafından b...
Devamını oku