Reklam Tabela Nedir?

Reklam Tabela Nedir?

Kurumsal firmalar veya esnaflar için kullanılan reklam tabela çeşitleri, firmanın en iyi şekilde kurumsal kimliğini yansıtmak, müşteriler tarafından ayırt edilebilirlik sağlamak açısından önemli olan tüm detayların işlendiği reklam çeşitlerinden biridir.

Reklam Tabela Çeşitleri

Reklam tabelalar bir çok farklı boyut ve tarz da olabilir. Bu firmanın logosuna göre, sektörüne göre, istediği ve firmasına uygun reklam tabela şekline göre değişiklik gösterir.

Her sektör için değişik boyut ve şekillerde reklam tabelası üretimi ve uygulaması hizmeti veren Berke Ajans, uzun yıllardır sektörde edindiği deneyimle firmaya özel tasarımlar yapmaktadır. En kısa sürede ihtiyacınız olan tabelaları hazırlayan uzman tasarımcı ekibimizle hizmet verdiğimiz sektörde, bir çok büyük markaya yaptığımız uygulamaları sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz üç boyutlu, dilerseniz daha sade tasarımlarla tabela konusunda her türlü sorununuzu çözen ekibimiz, en kısa sürede işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Reklam Tabela Fiyatları

Teknolojinin yeniliklerinin uygulandığı makinelerimizle her türlü tabelayı üreten üretim tesisimizin güvencesi ile en uygun fiyatlarla tabela çeşitlerini yapmaktayız.

Berke Ajans güvencesi ile tasarımdan üretime kadar olan süreçte yanınızda olan ekibimiz, her türlü detayı size ulaştırırken onay vermediğiniz hiçbir işlemi gerçekleştirmemektedir. Mutlu müşterilerimiz arasına katılarak siz de tabela çeşitleri arasından istediğinizi seçerek özgün ve çağdaş tasarımların canlanmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye'de hizmet veren Berke Reklam olarak reklam tabela fiyatları konusunda da size destek olan fiyatlandırma seçeneklerimizle en uygun koşullarda hizmetinizi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜM BLOGLAR
Tabela Vergisi Nasıl Hesaplanır?
Tabela vergisi birçok firma için kafa karıştırıcıdır. Günümüzde açılan her firma reklamını değişik yöntemlerle yapmak zorundadır. Reklam, Tabela ve di...
Devamını oku
Eczane Tabela Standartları Nelerdir? Kılavuzda Neler Var?
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından 29 Haziran 2019 tarihli ve 30816 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Eczacılar ve Eczaneler Hakkında ...
Devamını oku
İstanbul Reklam Ajansları
Profesyonel bir reklam ajansı ile çalışmak tüm firmalar için kritik öneme sahiptir. Gerek sanal ortamda, gerek mağazacılık ortamında reklamınız sizi y...
Devamını oku