WHATSAPP
Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Günümüzde sosyal medyanın önemini arttırmasıyla birlikte profesyonel web sitesi da firmalar için çok önemli bir ticari güce dönüştü. Tabiki bu gücü tam anlamıyla kullanabilmeniz için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor.

 

1 - Rakiplerinizi araştırın

 

Sizinle aynı sektörde hizmet veren firmaların kullandığı web sitelerini inceleyerek, başarılarının sırlarını veya eksik noktalarını belirleyebilirsiniz. Bu da kaybedeceğiniz zamanı en aza indirecektir.

 

2 - İçeriğinizi oluşturun

 

Sitenizin işleyiş şemasını çıkarttıktan sonra ki aşama içerikleri hazırlamak olacaktır. Sadece resimlere boğulan, veya sadece yazıdan oluşan siteler günümüzde alt sıralarda yer almaktadır. Ziyaretçilerinize ne kadar güzel harmanlaşmış bir içerik sunarsanız bu size o kadar olumlu dönecektir.

 

3 - Sosyal medyayı önemseyin

 

Sadece web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır. Sosyal medyayı da aktif kullanmanız çok önemlidir. İmkanlarınız doğrultusunda profesyonel bir sosyal medya şirketiyle anlaşmanız da yarar vardır.

 

4 - Kiminle çalışacağınızı iyi seçin.

 

Web sitesi tasarlayan firmalarla anlaşmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar var. Firmanın referanslarını ve kodlama yapısını iyi incelemeniz gerekmektedir. Günümüzde çoğu firma hazır sistemler ile müşterilerine kopya içerik üretmektedir. Bu da web sitelerini aşağıya çekmektedir. SEO Optimizasyonu adı altında yapılan hileler ilk aşamada fayda gibi gözükse de uzun zamanda sitenizi aşağılara çekecek hatta google tarafından engellemenize yol açacaktır.

 

 

5 - Siteniz mobil uyumlu olsun

 

Sitenizin mobil ve tablet uyumlu olmasına çok dikkat edin. Unutmayın ki ziyaretçileriniz size sadece bilgisayar aracılığıyla ulaşmayacaktır. Cihazınız ne olursa olsun web sitenize ulaştığında responsive olarak kodlama yapılması halinde çok düzgün ve güzel gözükecektir.

 

Sonuç

 

Web sitesi yaptırmak önemli ve hassasiyet isteyen bir süreçtir. Dikkatsiz davranmanız paranızı çöpe atmanıza yol açacaktır. 

 

Bilgi almak için 0533 514 53 10 arayabilir veya web tasarım fiyatlarını öğrenmek için tıklayabilirsiniz..

En Çok Okunanlar
2019-06-17 2019 Fuar Takvimi
2019-06-17 Power Led Programı
2019-06-17 Sketch Nedir?
2019-06-17 Web Hosting Nedir?
Sosyal Medyada Paylaş
İlginizi çekebilir...
CorelDRAW Nedir? Nasıl Kullanılır? CorelDRAW Nedir? Nasıl Kullanılır?
Corel Corporation , bir vektör grafik editörü olan CorelDRAW adlı bir yazılım programı geliştirdi ve...
Yapılandırılmış veri nedir? Yapılandırılmış veri nedir?
Yapılandırılmış veri nedir?   Yapılandırılmış veriler, arama motorlarının anlayabileceği şekilde yazılmış, belirli bir biçimde koddur.&n...
Arena Fitness Spor Salonu Web Sitesi firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?