Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf

304 kalite 1. Sınıf parlak paslanmaz çelikten üretilen krom plakalar lazer makinalarında isteğe bağlı olarak harf şeklinde kesilir. Ön yüzey kalınlığı paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır.  Krom harfler günümüzde çok rabet gören ve dayanıklılık açısından son derece kullanışlıdır. Işıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir. Firma loğolarında kullanılarak estetik görünüşler sergiler. Krom harfler harflerin iç kısmına led döşenerek zemine ışık verilebilir bu tarz krom harflerin zeminden 2-3 cm havada durması gerekir ve vidalı ayak sistemi kullanılır.

Fileli Paslanmaz Kutu Harf

Fileli paslanmaz kutu harf 304 kalite 1. sınıf parlak paslanmaz çelikten üretilen krom plakalar lazer makinalarında yardımı ile isteğe bağlı olarak harf şeklinde kesilir.  Ön yüzey kalınlığı fileli paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya yardımı ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır.  Daha sonra harflerin boyuna ve karakterine bağlı olarak 3mm’den başlayıp 5mm’e kadar çıkan plexiglass malzemeler CNC Router yardımı ile kesilir. Plexiglass malzeme fileli krom harfin ışığı ön yüzeyinden yansıtması için kullanılan oldukça dayanıklı bir malzemedir. Sonraki aşamada krom harfler ile kesilen plexigasslar slikon yardımı ile yapıştırıldıktan sonra hazır hale gelmesi işin son bir evreye ihtiyaç duyar. Son evrede fileli krom harflerin zemine monte edilmesi ve ledlerin döşeneceği DEKOTA’lar CNC router yardımı ile kesildikten sonra üzerlerine ledler döşenir. Ledlerde döşendikten sonra fileli krom harf artık montaja ve müşteriye sunuma hazır hale gelir.

Gold Paslanmaz

Gold paslanmaz kutu harf 304 kalite 1. Sınıf özel kaplamalı paslanmaz çelikten üretilen krom plakar lazer makinalarında yardımı ile isteğe bağlı olarak harf şeklinde kesilir.  Ön yüzey kalınlığı Gold paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır. Gold paslanmaz kutu harf üzerinde ki özel kaplamanında etkisi ile altın rengi bir görünüme sahiptir. Oldukça dayanıklı olmakla beraber bir o kadar da iddalı olup kurumsal kimliği dışarı yansıtma konusunda tercih edilen tabela çeşitlerindendir. Işıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir. Firma logolarında kullanılarak estetik görünüşler sergiler. Gold paslanmaz kutu harfler harflerin iç kısmına led döşenerek zemine ışık verilebilir bu tarz kutu harflerde zeminden 2-3 cm havada durması gerekir ve vidalı ayak sistemi kullanılır.

Adalar paslanmaz kutu harf, Arnavutköy paslanmaz kutu harf , Ataşehir paslanmaz kutu harf , Avcılar paslanmaz kutu harf , Bağcılar paslanmaz kutu harf , Bahçelievler paslanmaz kutu harf , Bakırköy paslanmaz kutu harf , Başakşehir paslanmaz kutu harf , Bayrampaşa paslanmaz kutu harf , Beşiktaş paslanmaz kutu harf , Beykoz paslanmaz kutu harf , Beylikdüzü paslanmaz kutu harf , Beyoğlu paslanmaz kutu harf , Büyükçekmece paslanmaz kutu harf , Çatalca paslanmaz kutu harf , Çekmeköy paslanmaz kutu harf , Esenler paslanmaz kutu harf , Esenyurt paslanmaz kutu harf , Eyüp paslanmaz kutu harf , Fatih paslanmaz kutu harf , Gaziosmanpaşa paslanmaz kutu harf , Güngören paslanmaz kutu harf , Kadıköy paslanmaz kutu harf , Kâğıthane paslanmaz kutu harf , Kartal paslanmaz kutu harf , Küçükçekmece paslanmaz kutu harf , Maltepe paslanmaz kutu harf , Pendik paslanmaz kutu harf , Sancaktepe paslanmaz kutu harf , Sarıyer paslanmaz kutu harf , Silivri paslanmaz kutu harf , Sultanbeyli paslanmaz kutu harf , Sultangazi paslanmaz kutu harf , Şile paslanmaz kutu harf , Şişli paslanmaz kutu harf , Tuzla paslanmaz kutu harf , Ümraniye paslanmaz kutu harf , Üsküdar paslanmaz kutu harf , Zeytinburnu paslanmaz kutu harf ,

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜM BLOGLAR
WHATSAPP