Hizmetlere dön
Özel Web Tasarım

Özel web tasarım hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Tamamen firmaya özel tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız hizmet alacağınız firmadan öncelikle belirli şablon örnekleri almanız gerekmektedir. Kişiye veya firmaya özel web tasarım sürecinde firmanızın renkleri, site haritası, sektörü gibi detaylar göz önünde bulundurularak Adobe XD, Adobe Photoshop, Sketch gibi programlarla tasarlanmış web site şablonunu görmeniz gerekmektedir.

 

özel web tasarım

 

Kurumsal web sitesi yaptırmak istediğinizde alanında uzman proje yöneticisi, tasarım, yazılım ve içerik üreten metin yazarı ekibimiz; ziyaretçilerin sayfada kalma sürelerini ve tercih edilme olasılığınızı artırmak için gerekli olan;

  • Firmanızın analizi, 
  • Sektör ve rakiplerin analizi,
  • Beklentilerin ve hedeflerin oluşturulması,
  • Kreatif ve Özgün Kurumsal web site tasarımı,
  • Son teknolojiye uygun kodlama teknikleri,
  • Mobil (responsive) uyumluluk,
  • Özgün İçerik ve Görseller,
  • Arama motorları optimizasyonu,

kriterleri gözeterek tüm aşamaları itinayla yönetir.

Web tasarım noktasında sizden almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda sitenizde bulunacak ana sayfa ve alt sayfalara (hakkımızda, hizmetler, ürünler, ürün detay, kategori, blog, blog detay, iletişim, referanslar, iletişim ve/veya talep formları vs…) ilişkin olarak her sayfa tipinden gerçek bilgileriniz ile 1 adet tasarlanarak son halinin imaj görüntüsü tasarlanır. Yapılan tasarımlardan seçtiğiniz tasarımlar üzerine revizeleri gerçekleştirilir.

Kurumsal web tasarımda revizeler sonrasında HTML 5.0, CSS 3.0, PHP ve ilgili yerlerde Java ve/veya AJAX kullanarak önce Front-End kısmını sonrasında ise Back-End kısımları kodlanmaktadır. Yapılan tüm kodlamalarda Google arama motoru optimizasyonu kriterleri göz önüne alınarak, maksimum oranda SEO uyumlu web site tasarımı ve yazılımı yapılmaktadır.

Cangüller Treyler - Kurumsal Kartvizit Çalışması firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?