Opencart VQmod Nasıl Kurulur?

Opencart VQmod Nasıl Kurulur?

Bu blog yazımız vQmod'un mevcut bir OpenCart kurulumuna nasıl kurulacağı konusunda yol gösterici olacaktır. Eklenti kurmadan önce mutlaka yedek almanızı öneriyoruz.

 

OpenCart Yedekleme

 

Ek modüller kurmadan önce, OpenCart web sitenizin tam yedeğini alın. Bu şekilde, OpenCart ile ilgili bir şeyler ters giderse, web sitenizin geri yüklenebilecek çalışan bir kopyası olur. 

 

VQmod indir

 

Modülü resmi vQmod web sitesinden indirebilirsiniz . En son sürümü indirdiğinizden ve paket adında opencart sonekinin bulunduğundan emin olun.

 

 

Dosyaları Çıkar ve Yükle

 

Yerel bilgisayarınızda vQmod arşivinin içeriğini çıkarın. Bu vQmod adlı bir klasör yaratacaktır. Bu klasörü web sitenizin ana dizinine yüklemeniz gerekecektir. Bu eğitici amaçla, OpenCart web sitenize doğrudan alan adınız üzerinden erişilebildiğini varsayıyoruz: http://www.alanadi.com, alanadi.com gerçek alan adınızdır. Bunun anlamı, OpenCart kurulumunun, hesabınızın ana genel dizininde bulunur:

/ home / site_kullanici_adi / public_html /

VQmod klasörünü, en sevdiğiniz FTP istemcisini kullanarak public_html dizinine yükleyebilirsiniz .

 

VQmod'u yükleyin ve etkinleştirin

 

Yeni yüklenen modülü etkinleştirmek için aşağıdaki adresi tarayıcınızdan açın:

www.alanadi.com/vqmod/install/

alanadi.com'u gerçek etki alanı adınızla değiştirmeniz gereken yer. OpenCart web sitenize vQmod kurulumunu onaylamak için başarılı bir mesaj almalısınız.

 

Opencart web sitenizdeki vQmod modül kurulumunu tamamlayacaktır.

Sosyal Medya & Dijital Pazarlama Hizmetlerimizi İncelediniz mi?

Pazarlama her zaman kitlenizle doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmakla ilgilidir. Bugün, bu, onlarla zaten zaman harcadıkları yerde buluşmanız gerektiği anlamına geliyor: internette.

İlginizi çekebilir...
Dijital Pazarlama Instagram Reels Nedir? Nasıl Kullanılır?
Instagram, kısa biçim video özelliği olan Reels'ı İngiltere'de kısa süre önce piyasaya sürdü.   Bu özellik, 50'den fazla ülkede uluslara...
Web Yazılım SMTP 554 Hata Kodları ve Açıklamaları
SMTP E-mail gönderimleri sırasında oluşan 554 hata kodları ve açıklamaları aşağıda yer almaktadır. Gönderim sırasında yaşadığınız sorunları buradaki h...
Manidar Restaurant firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?