Opencart VQmod Nasıl Kurulur?

Opencart VQmod Nasıl Kurulur?

Bu blog yazımız vQmod'un mevcut bir OpenCart kurulumuna nasıl kurulacağı konusunda yol gösterici olacaktır. Eklenti kurmadan önce mutlaka yedek almanızı öneriyoruz.

 

OpenCart Yedekleme

 

Ek modüller kurmadan önce, OpenCart web sitenizin tam yedeğini alın. Bu şekilde, OpenCart ile ilgili bir şeyler ters giderse, web sitenizin geri yüklenebilecek çalışan bir kopyası olur. 

 

VQmod indir

 

Modülü resmi vQmod web sitesinden indirebilirsiniz . En son sürümü indirdiğinizden ve paket adında opencart sonekinin bulunduğundan emin olun.

 

 

Dosyaları Çıkar ve Yükle

 

Yerel bilgisayarınızda vQmod arşivinin içeriğini çıkarın. Bu vQmod adlı bir klasör yaratacaktır. Bu klasörü web sitenizin ana dizinine yüklemeniz gerekecektir. Bu eğitici amaçla, OpenCart web sitenize doğrudan alan adınız üzerinden erişilebildiğini varsayıyoruz: http://www.alanadi.com, alanadi.com gerçek alan adınızdır. Bunun anlamı, OpenCart kurulumunun, hesabınızın ana genel dizininde bulunur:

/ home / site_kullanici_adi / public_html /

VQmod klasörünü, en sevdiğiniz FTP istemcisini kullanarak public_html dizinine yükleyebilirsiniz .

 

VQmod'u yükleyin ve etkinleştirin

 

Yeni yüklenen modülü etkinleştirmek için aşağıdaki adresi tarayıcınızdan açın:

www.alanadi.com/vqmod/install/

alanadi.com'u gerçek etki alanı adınızla değiştirmeniz gereken yer. OpenCart web sitenize vQmod kurulumunu onaylamak için başarılı bir mesaj almalısınız.

 

Opencart web sitenizdeki vQmod modül kurulumunu tamamlayacaktır.

Sosyal Medya & Dijital Pazarlama Hizmetlerimizi İncelediniz mi?

Pazarlama her zaman kitlenizle doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmakla ilgilidir. Bugün, bu, onlarla zaten zaman harcadıkları yerde buluşmanız gerektiği anlamına geliyor: internette.

İlginizi çekebilir...
Web Yazılım Wordpress Maximum execution time of 30 seconds exceeded Hatası Çözümü
Maximum execution time of 30 seconds exceeded, 30 saniyelik maksimum yürütme süresi aşıldı veya 60 saniyelik maksimum yürütme süresi aşıldı gibi bir m...
Dijital Pazarlama Instagram Ticari Hesap Nasıl Açılır?
Instagram, platformu her ay aktif olarak kullanan 1 milyardan fazla kişiden oluşan global bir topluluğa hizmet vermektedir. İnsanlar Instagram'ı a...
Beşiktaş Osmanlı Tulumbacısı firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?