Opencart VQmod Nasıl Kurulur?

Opencart VQmod Nasıl Kurulur?

Bu blog yazımız vQmod'un mevcut bir OpenCart kurulumuna nasıl kurulacağı konusunda yol gösterici olacaktır. Eklenti kurmadan önce mutlaka yedek almanızı öneriyoruz.

 

OpenCart Yedekleme

 

Ek modüller kurmadan önce, OpenCart web sitenizin tam yedeğini alın. Bu şekilde, OpenCart ile ilgili bir şeyler ters giderse, web sitenizin geri yüklenebilecek çalışan bir kopyası olur. 

 

VQmod indir

 

Modülü resmi vQmod web sitesinden indirebilirsiniz . En son sürümü indirdiğinizden ve paket adında opencart sonekinin bulunduğundan emin olun.

 

 

Dosyaları Çıkar ve Yükle

 

Yerel bilgisayarınızda vQmod arşivinin içeriğini çıkarın. Bu vQmod adlı bir klasör yaratacaktır. Bu klasörü web sitenizin ana dizinine yüklemeniz gerekecektir. Bu eğitici amaçla, OpenCart web sitenize doğrudan alan adınız üzerinden erişilebildiğini varsayıyoruz: http://www.alanadi.com, alanadi.com gerçek alan adınızdır. Bunun anlamı, OpenCart kurulumunun, hesabınızın ana genel dizininde bulunur:

/ home / site_kullanici_adi / public_html /

VQmod klasörünü, en sevdiğiniz FTP istemcisini kullanarak public_html dizinine yükleyebilirsiniz .

 

VQmod'u yükleyin ve etkinleştirin

 

Yeni yüklenen modülü etkinleştirmek için aşağıdaki adresi tarayıcınızdan açın:

www.alanadi.com/vqmod/install/

alanadi.com'u gerçek etki alanı adınızla değiştirmeniz gereken yer. OpenCart web sitenize vQmod kurulumunu onaylamak için başarılı bir mesaj almalısınız.

 

Opencart web sitenizdeki vQmod modül kurulumunu tamamlayacaktır.

Sosyal Medya & Dijital Pazarlama Hizmetlerimizi İncelediniz mi?

Pazarlama her zaman kitlenizle doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmakla ilgilidir. Bugün, bu, onlarla zaten zaman harcadıkları yerde buluşmanız gerektiği anlamına geliyor: internette.

İlginizi çekebilir...
Wordpress Nedir? Nasıl Kurulur? Wordpress Nedir? Nasıl Kurulur?
WordPress nedir? Özünde, WordPress kendi web sitenizi veya blogunuzu oluşturmanın en basit, en popüler yoludur. Aslında, WordPress inte...
Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır? Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır?
Instagram hesabınızı kurtarmayı açıklamadan önce, bazı genel öğelere bakalım, o zaman Instagram hesabınızı nasıl kolayca kurtarabilec...
English Time Dijital Baskı Uygulamaları firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?