WHATSAPP
Hizmetlere dön
One Way Vision Baskı

One way vision bir diğer adı ile delikli folyo, binaların cam yüzeylerine meydana getirilen reklam uygulamalarına denilmektedir. Daha açık bir dil ile ifade etmek gerekir ise cephe giydirme işlemleri de denilmektedir.

One way vision baskı‘nın kullanıcılara cazip gelen ve bu neden ile tercih edilen bir özelliği elbette vardır. O da şudur ki, one way vision baskılarda dışarıdan bakılmış olduğun da bir tek uygulanmış olan görsellik fark ediliyorken içeriden bakıldığında dışarısı rahat bir halde görülmektedir. Her ne kadar iç kısımdan bakıldığında görüntü kalitesi % 10 ile 15 civarında değişiklik gösteriyor olsa da fazlaca tercih edilen bir baskı türüdür.

One Way Vision Baskı Nedir?

Reklam aracı olarak kullanılan bu baskının delikli olduğundan bahsetmiştik. Delikli olmasının aslolan nedeni ise iç kısımdan bakılmış olduğunda dışarının huzur ile seyredilmesidir. Son sistem dijital cihazlar ile beraber şahıs ve firmaların talep ettiği reklam uygulaması olan one way vision baskı ile sizlerde dilediğiniz görüntüye kavuşabileceksiniz.

Uygulama yapılacak cephelerin fotoğrafları detaylı bir şekilde ve çok yönlü olarak temin edilir. Daha sonrasında bu fotoğraflar, alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bilgisayar ortamında bir takım programlar eşliğinde tasarlanarak oluşturulup, bina giydirme işlemi için müşteriden onay alındıktan sonra faaliyete başlanmaktadır. Tüm yüzeylerin ölçüleri eksiksiz bir halde denetim edilmelidir. Ölçümleme esnasında son aşama dikkat edilmeli ve derz aralarının da hesaba katılması gerekmektedir. Alınan ölçülerde yanlışlığın olması meydana getirilen tüm çalışmaları boşa götüreceğinden bu işi alanında uzman ekibimiz ile yapmanız işin kalitesi açısından daha sağlıklı olacaktır.

One Way Vision Baskı Avantajları nelerdir?

One way vision uygulamasının tüketicilere sunduğu birçok avantaj olmaktadır. Müthiş ince ve delikli bir yapıya haiz olan one way vision, alanından uzman kişilerce üretildiği takdirde fazlaca başarılı neticeler sergilemektedir. One way vision hizmetinde de dış mekan posterlerin birçoğunda uygulanan solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Türkiye çok mevsim geçiren bir ülke olduğundan dolayı kullandığınız reklamın kalitesi, reklamdan uzun süre faydalanabilme adına hayli önemlidir.

Solvent bazlı boyalarda dış etmenlere ve sert mevsimlere karşı en yüksek dirence haiz olan boya çeşididir. Dış mekana uygulanacak reklamın, yoğun güneş ya da kar benzer biçimde etmenlere karşı yüksek direnç göstermesi önemlidir. One way vision baskı hizmetinin, tüketicilere sunduğu en yüksek avantaj ise içeriden bakılmış olduğunda dışarıyı görebilme imkanının tanınmış olmasıdır. Alanında uzman kişiler, one way vision hizmetinde istenilen hassasiyeti sunmuş olduğu takdirde, tüketiciler kaliteden ödün vermek zorunda kalmadan uzun bir süre bu reklamın getirilerini yaşayabilirler. Firma tanınırlığı ile marka ve ürün tanıtımlarınızı daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmek ve daha önce bu alanda gerçekleştirmiş olduğimiz faaliyetlere ilişik görsellere erişmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

One Way Vision Baskı Fiyatları

Sektörden sektöre ve hatta aynı sektörde etkinlik gösteren firmaların dahi talepleri duyduğu ihtiyaçlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu neden ile one way vision baskı fiyatları ile ile ilgili site içerisinde net bir informasyon edinmek pek mümkün olmamaktadır. İstenilen özelliklere uygun bir fiyatın tespiti için iş hakkında daha detaylı bilgiler sunmanız gerekmektedir.

Bu niçin ile sizlerde alanında uzman bir ekip ile çalışarak neticeların yüzünüzü güldürmesini istiyor ve bununla birlikte firma hedeflerinizi gerçekleştirme sürecinizi daha kaliteli bir şekilde noktalamak istiyor iseniz sitemiz içinde yer alan iletişim kanallarımızca tarafımıza ulaşabilirsiniz. One way vision cam kaplama fiyatları alanında bizlerle bildirişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

One Way Vision Baskı Hizmetinin Kullanım Alanları nelerdir?

One way vision hizmetinin kullanım alanı hayli geniş olmak ile birlikte, cam yüzeye sahip olan hemen her mekana uygulanabilmektedir. Maksimum kullanıldığı bölgeler dış yüzeyi cam olan binalar ile logo yapıştırma ve araba camları ile mağaza vitrinleri olmaktadır.

One Way Vision iyi mi Uygulanır?

Öncelikle uygulama yapılacak olan alanın deterjan yardımı ile dışarıdaki egzoz kalıntıları, toz ve kirden arındırılması gereklidir. Temizlik işlemi bittiğinde uçucu olan ispirto ile temizledikten sonrasında delikli folyo malzemesi yapıştırılır. Bu noktalara dikkat edilmiş olduğu takdirde one way vision camınızda çok uzun süre kalacaktır.

One Way Vision uygulama işlemi en üstten en alta doğru yapılır. Bu yapıştırma işlemi yapılırken hava kabarcıkları asla oluşmaz çünkü malzeme esasen deliklidir.

One Way Vision Çeşitleri

One way vision baskı kısaca delikli folyo çeşitleri baskının yapılacak tasarımına bağlı olarak değişebilir. Baskının yapılacağı sektöre dikkate alınarak uygun bir tasarım planı çıkarılır ve bu tasarım modelinin firmayı en iyi şekilde yansıtması gereklidir.

Tabela Dijital Baskı Özel Web Tasarım firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?