One Way Vision

One Way Vision

One way vision ürünler halk dilinde yapışkanlı delikli folyo olarak bilinmektedir. Delikli yapışkanlı folyolar  delikli olması ile dışarıdan içeriyi göstermez. İçeriden dışarıyı görebilmenize olanak tanır. Bir kurumsal firmalar bu ürünü bu özelliği yüzünden daha çok tercih etmektedir.

One way vision baskı, arka tarafı opak olan, ön tarafı ise şeffaf olan bir baskı türüdür. Bu tür baskılar, genellikle reklam ve tasarım amaçları için kullanılır ve pencerelerde, otomobillerde veya tren ve otobüslerin camlarında kullanılır. Bu tür baskılar, dışarıdan içeriye bakarken görünen bir görüntü oluştururken, içeriden dışarıya bakarken ise şeffaf görünür.

Optik beyazdır. Ön yüzeyi parlak ve deliklidir. Arka kısmı ise yapışkanlıdır. Dijital baskı ön yüzeye yapılır. Arka kısmına yapılmaz.

One way vision baskı ürünümüzün metre kare başına düşen ağırlığı 140gr'dır. A+ kalite üründür.

Genel olarak cam giydirme binalar için tercih edilen oneway vision folyo dijital baskı uygulaması son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. En iyi One way vision örnekleri en ucuz oneway vision baskı fiyat seçeneği ile Berke Ajans’da.

One Way Vision Baskı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar One Way Vision Delikli Folyo, Arnavutköy One Way Vision Delikli Folyo, Ataşehir One Way Vision Delikli Folyo, Avcılar One Way Vision Delikli Folyo, Bağcılar One Way Vision Delikli Folyo, Bahçelievler One Way Vision Delikli Folyo, Bakırköy One Way Vision Delikli Folyo, Başakşehir One Way Vision Delikli Folyo, Bayrampaşa One Way Vision Delikli Folyo, Beşiktaş One Way Vision Delikli Folyo, Beykoz One Way Vision Delikli Folyo, Beylikdüzü One Way Vision Delikli Folyo, Beyoğlu One Way Vision Delikli Folyo, Büyükçekmece One Way Vision Delikli Folyo, Çatalca One Way Vision Delikli Folyo, Çekmeköy One Way Vision Delikli Folyo, Esenler One Way Vision Delikli Folyo, Esenyurt One Way Vision Delikli Folyo, Eyüp One Way Vision Delikli Folyo, Fatih One Way Vision Delikli Folyo, Gaziosmanpaşa One Way Vision Delikli Folyo, Güngören One Way Vision Delikli Folyo, Kadıköy One Way Vision Delikli Folyo, Kağıthane One Way Vision Delikli Folyo, Kartal One Way Vision Delikli Folyo, Küçükçekmece One Way Vision Delikli Folyo, Maltepe One Way Vision Delikli Folyo, Pendik One Way Vision Delikli Folyo, Sancaktepe One Way Vision Delikli Folyo, Sarıyer One Way Vision Delikli Folyo, Silivri One Way Vision Delikli Folyo, Sultanbeyli One Way Vision Delikli Folyo, Sultangazi One Way Vision Delikli Folyo, Şile One Way Vision Delikli Folyo, Şişli One Way Vision Delikli Folyo, Tuzla One Way Vision Delikli Folyo, Ümraniye One Way Vision Delikli Folyo, Üsküdar One Way Vision Delikli Folyo, Zeytinburnu One Way Vision Delikli Folyo