WHATSAPP

Müşteri Yorumları

19
Senelik Tecrübe
1000+
Müşteri
2000+
Tamamlanmış Proje
4
Devam eden proje
Berke Reklam sayesinde markamızı en iyi şekilde yansıtan iç ve dış mekan tabelalarımız oldu. Güler yüzleri, zamanında teslimleri için teşekkür ederiz.
Bayram ELMAS
Ürünlerimizi zamanında teslim etmeleri bizi çok memnun etti. Malzeme kalitesinden ödün vermeden, güncel piyasanın altında fiyat vermeleri çok önemliydi. Teşekkür ederiz :)
Şahin AKDENİZ
Verdikleri güzel fikirler sayesinde umduğumuzdan daha güzel bir tabelamız oldu. Uzman kişiler tarafından verilen tavsiyelere her zaman güvenmek gerektiğini öğrenmiş olduk. Teşekkür ederiz.
Harun BALCI
Cafemizin menülerini Berke Reklam'da tasarlayıp, baskısını yaptırdım. Malzeme kalitesinden çok memnun kaldım. Kısıtlı sürede teslim etmeleri beni çok mutlu etti. Çok çok teşekkür ederim.
Okan ONAR
Referanslarını daha önceden de inceleme fırsatım olmuştu. İşini severek ve keyif alarak yapan bir firmayla çalışmak çok önemli. Sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Çisem ARAZ
Defalarca kez Berke Reklam'ın tecrübesinden ve kalitesinden faydalanma imkanım oldu. Ne yapmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar. Güler yüzleri sayesinde çok mutlu oldum.
Sinan OKUTUCU
1A Ajans İstanbul Dijital Baskı firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?