WHATSAPP

Makina Parkuru

Makina Parkuru

EPSON DX5 Dijital Baskı Makinesi

Olympos epson dx5 dijital baskı makinesi, kalitesi ve uygun fiyatı ile reklamcılar arasında en çok kullanılacak uv dijital baskı makinesidir. 180 cm baskı genişliği, DX5 modeli 2 adet baskı kafası, 30m2/saat baskı hızı, tam otomatik yüksek kaliteli dijital baskı makinesidir.

Develop Ineo 1060L Fotokopi makinesi

İnanılmaz görüntüleme yetenekleri ile kaliteli çıktı. Yüksek hızlı renkli baskı, ayda kadar 280.000 baskı kapasitesi, kontrolör Güçlü seçim, medyanın geniş bir yelpazede Kolları (300 g / m²'ye kadar), çok çeşitli sonlandırma seçeneklerine sahip fotokopi makinesidir.

HP DesignJet Z6100

HP Designjet Z6100 Yazıcı serisiyle, kendi sınıfında bir lider haline gelen olağanüstü hızlarda inanılmaz renk tutarlılığı elde edin. İç mekan tabelaları, posterler, güzel sanatlar reprodüksiyonları, hat sanatı veya haritalar için olsun, canlı ve zengin, solmaya dayanıklı ve baskı kalitesinde tutarlı baskılar elde edersiniz.

SÖVE KESİM MAKİNASI

X ekseni : 220cm, Y ekseni : 125cm, Tel Uzunluğu : 210 cm ölçüleri ile ESP (Strafor), xps kesim yapabilir. İnşaat, otomotiv, ambalaj, mobilya, fuar ve tabela sektörelerinde pratik çözümler sunar.

OLYMPOS LX8 BASKES PLOTTER

Folyo kesim makinesidir. Optik gözü sayesinde baskes işlemini yapabilir ve firmanız için etiket vb. ürünleri kesebilir.
Corona Mimarlık Web Tasarım firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?