Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, bir çok farklı malzemeden yapılabilir. Üç boyutlu ya da iki boyutlu olabilen tabela çeşitlerindendir.

Bu tabelalar son yıllarda özellikle büyük firmalarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar ideal bir tabela şeklidir. Aynı zamanda çok hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar, ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Paslanmaz kutu harf tabela, modern ve en şık ışıklı veya ışıksız tabela modelidir. Uzun ömürlü ve kullanıma göre dizayn edilmektedir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; krom paslanmaz çelik, mat paslanmaz çelik ve altın paslanmaz çelik malzemelerdir. Bu malzemeler her türlü hava şartına dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Reklam Yönetimi

Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela, asla paslanmayan kaliteli malzemelerden yapılmış bir tabela çeşididir. Dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz pleksi kutu harf tabela ile firmanızın bilinirliğini en ekonomik ve en kaliteli yollar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Üretilen harflere , paslanmaz harf, kutu harf, krom harf, satine harf, gold harf, altın harf, pirinç harf, boyalı harf, fileli harf, ışıklı harf, ışıksız harf,  harf büküm, paslanmaz kutu harf, ışıklı paslanmaz harf,  paslanmaz kabartma harf, paslanmaz harfli tabela, krom harf tabela da denmektedir. Ayrıca gemi ve yat  sektörü için  tuzlu suya uygun 316 paslanmaz çelik kullanılarak ışıklı veya ışıksız harf veya logo imalatı yapılmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 533 514 53 10 numaralı telefondan ekimize ulaşın.