Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, bir çok farklı malzemeden yapılabilir. Üç boyutlu ya da iki boyutlu olabilen tabela çeşitlerindendir.

Bu tabelalar son yıllarda özellikle büyük firmalarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar ideal bir tabela şeklidir. Aynı zamanda çok hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar, ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir.

Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Paslanmaz kutu harf tabela, modern ve en şık ışıklı veya ışıksız tabela modelidir. Uzun ömürlü ve kullanıma göre dizayn edilmektedir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; krom paslanmaz çelik, mat paslanmaz çelik ve altın paslanmaz çelik malzemelerdir. Bu malzemeler her türlü hava şartına dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi gerek dış mekân gerekse iç mekân olmak üzere iki yerde reklam ve tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Plexiglass malzemenin en önemli özelliği ışık geçirgenliğidir. Plexiglass malzeme çeşitli kalınlıklarda üretilir ve birçok renk yelpazesine sahiptir.

Pleksi camsı bir yüzeye sahip oluşu ve birçok renk seçeneği ile reklam ve bir çok üründe rol oynamaktadır; Özellikle bizim imalatlarımızda tabela yapımında vazgeçilmezlerdendir.

Üretilen harflere , paslanmaz harf, kutu harf, krom harf, satine harf, gold harf, altın harf, pirinç harf, boyalı harf, fileli harf, ışıklı harf, ışıksız harf,  harf büküm, paslanmaz kutu harf, ışıklı paslanmaz harf,  paslanmaz kabartma harf, paslanmaz harfli tabela, krom harf tabela da denmektedir. Ayrıca gemi ve yat  sektörü için  tuzlu suya uygun 316 paslanmaz çelik kullanılarak ışıklı veya ışıksız harf veya logo imalatı yapılmaktadır.

Kutu Harf Tabela Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.