Kanvas Tablo Nedir?Kanvas kumaşı; çadır, sırt çantası gibi sağlamlık gerektiren birçok eşya yapımında kullanılır. Geçmişi çok eskilere dayanır. Geçmişten günümüze ressamlar üzerinde yağlı boya kullanarak değeri paha biçilemez sanat eserleri üretmişlerdir. Bu tablolar, yağlı boya tablo olarak anılmaktadır. Kanvas tablo ise, dijital baskı yapılarak ve dijital ortamda çoğaltılarak elde edilir. Kanvas tablolar dijital ortamda basıldıkları için basım sınırlamaları yoktur. Bir üründen bir adet değil, ürünün talebine göre birden fazla basılabilir.

Kanvas Tablo Yapımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Kanvas tablolar, genel hatlarıyla bakıldığında tuval bezi, tuval bezinin örttüğü iskeleti ve boyadan oluşmaktadır. Tabloda kullanılan kumaş, boyayı kaliteli göstermesi açısından %100 doğal pamuktan üretilmektedir. Tabloyu oluşturan iskeleti, yine aynı kaliteye sahip olması açısından dayanıklı ahşap malzemelerden üretilmektedir. Kanvas tabloların basımında kullanılan boyaların renk pigmentasyonu (yoğunluğu) oldukça yüksek ve kaliteli olmalıdır. Boyanın güneş ışınları gibi herhangi bir dış faktörden etkilenip solması halinde, kumaşın ve iskeletin kalitesinin önemi olmayacaktır.

Kanvas Tablo Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kanvas tablo yapımında bahsettiğimiz ürünlerin, kaliteli olması açısından maliyetleri de aynı oranda olmaktadır. Kanvas tablo fiyatları da bu maliyetlere oranla belirlenmektedir. Basımı birden fazla yapılabildiği için ve dijital ortamda hazırlandığı için yağlı boya tablolara oranla çok daha uygun fiyatlıdır. Kanvas tablolara uygun fiyatlara sahip olup, ev ve iş yerleri gibi iç mekanlarda zevkinize göre eşsiz kombinasyonlar yapabilirsiniz. Tablolarımızı incelemek ve sipariş oluşturmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kanvas Tablo Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.