İstanbul Reklam Ajansları

İstanbul Reklam Ajansları

Profesyonel bir reklam ajansı ile çalışmak tüm firmalar için kritik öneme sahiptir. Gerek sanal ortamda, gerek mağazacılık ortamında reklamınız sizi yansıtır. Bu nedenle reklam için ayırdığınız bütçenizi doğru değerlendirmek çok önemlidir.

Berke Ajans hangi hizmetleri veriyor?

Berke Ajans olarak şimdiki ismiyle 2000 yılından itibaren hizmet vermektedir. Başta tabela ve dijital baskı alanında hizmet verse de 2010 yılından itibaren web tasarım ve dijital pazarlama konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Başta İstanbul Emniyet Amirliği, English Home, HSBC, Turkcell, Madame Coco gibi büyük firmalar olmak üzere, birçok reklam filmine, firmaya hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz firmaları bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Başta İstanbul olmak üzere, Türkiye'nin tüm şehirleri ve yurtdışında da hizmet vermekte olan Berke Ajans, profesyonel ekibi ve ekipmanı ile müşterilerini %100 mutlu etmeyi misyon edinmiştir.

Tüm hizmetlerimize göz atmak için bu linke tıklayınız.

Tabela Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nedir?

Bu tabelalar farklı malzemeler kullanılarak üretilip hazırlanmaktadır. Tabela yapımında kullanılan malzemeler kompozit, pleksi, alüminyum, dekota, forex, polikarbon ve bunlar gibi çok farklı malzemeler kullanılarak hazırlanır. Tabela hazırlanırken kaç metre led kullanılacağı önemlidir. İmal edilen her tabelanın her mevsim şartlarına uygun olarak üretilmelidir. Özellikle yağmurlu hava şartlarında içerisine yağmur almaması için izolasyonu oldukça iyi olmalıdır. Hazırlanmış olan tabelanın yapımı kadar montajına da oldukça titizlik ve dikkat gerektirmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜM BLOGLAR
WHATSAPP