Işıksız Tabela

Bu tabelaların içerisinde aydınlatma materyalleri veya sistemi olmadığından sadece gün ışığında görülmekte, karanlıkta yani herhangi bir ışık kaynağı olmadığı durumlarda görülememektedir. Işıksız tabelalar, genellikle ışıksız ortamlarda veya gece görülmesine gerek olmayan konumlarda kullanılmaktadır. Bu tarz tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası ya da yol veya totem tabelası gibi farklı şekillerde hizmet verebilmektedir.

IŞIKSIZ TABELA

Işıksız Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Işıksız tabelaların ışığı geçirmesi gibi bir gereklilik olmaması sebebiyle yapımında kompozit, alüminyum polikarbon, pleksiglas veya vinil germe gibi çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu tabelaların tasarımı, üretimi, kurulum ve montajının iyi şekilde yapılması onun uzun ömürlü olmasını sağlayan etmenlerin başında gelir. Gerekli bakım veya onarımlarla ışıksız tabelanız size uzun seneler başarı ile hizmet verir.

Işıksız Tabela Fiyatları Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Firmaların tabela seçimleri arasında en fala tercih edip kullandıkları tabelaların başında ışıksız tabela gelmektedir. Işıksız tabela isminden de anlaşılacağı gibi üzerinde herhangi bir aydınlatma materyali veya düzeneği olmayan tabelalardır.

Işıksız Tabela İmalatı

Işıksız tabela imalatında; Kompozit panel üzerine folyo kesim yazı, ışıksız krom harf, pleksi kutu harf veya dekupe harf uygulanarak imal edilen tabelaların yanı sıra ışıksız vinil germe ve ışıksız polikarbon tabela imalatımız bulunmaktadır. Işıksız tabelalar istege bağlı olarak dışarıdan spotlar ile aydınlatılabilir.

Işıksız Reklam Tabelası

Her zaman tabelalar da kullanılan tabelaların yükseklik ve genişlik ile ilgili fiyatlandırılma çıkarılmakta ve tabelanın montajlanması gibi ilave ücretler eklenerek fiyatlandırılma çıkarılır.

Işıksız Tabela Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın!

Işıksız tabelalarının temel iskeletinin sağlam olması önemlidir. Her türlü hava koşullarından etkilenmemesi için gerekli önlemlerin alınması zorunludur. Özellikle demirden yapılmış iskeletlerin nemden ve pastan korunması gereklidir.

Işıksız tabelalara gerekirse dışarıdan aydınlatma konulabilinir. Ancak bu ışıklı bir tabelanın vermiş olduğu verimi ve göz alıcılığı her zaman sağlamayabilir.

Işıksız Tabela Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.