Instagram Keşfete Nasıl Çıkılır?

Instagram Keşfete Nasıl Çıkılır?

Instagram'ın Keşfet sayfasına nasıl gireceğinizi anlamaya çalışıyorsanız, farklı düşünmeniz gerekir. Instagram Keşfete Nasıl Çıkılır? merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin...


Keşfet Sayfasındaki Instagram Hikayeleri


Artık henüz takip etmediğin ancak muhtemelen takip ettiklerinize benzeyen veya sık sık etkileşimde bulunduğunuz hesaplardan hikayelere dokunabilir ve bunlarla iletişim kurabilirsiniz.


Markalar için bu, yeni kitleler tarafından görülmesi için büyük bir fırsat sunuyor. Artık sadece Instagram Hikayelerinizi izleyen takipçileriniz olmayacak . Instagram Keşfet sayfasından herkes hikayelerinizi görebilir ve onlarla etkileşime geçebilir.


Instagram Keşfetme Sayfasında Yeni Konu Kanalları


Bu yılın başlarında Instagram, kullanıcılara Instagram'daki belirli ilgi alanlarına göre içerik keşfetmenin yeni bir yolunu sunmak için Explore üzerinde konu kanalları başlattı.


Aşırı 200 milyon kişi her gün keşfedin ziyaret o Instagram bu mesajların hepsi organize etmek için bir yol yarattı mantıklı böylece, yeni fikirler keşfetmek ve ilham bulmak için!


Instagram Keşfet sayfasını açtığınızda, üstte kişiselleştirilmiş kanalların bulunduğu bir tepsi göreceksiniz.


Ayrıca, ilgi alanlarınızı keşfetmek için daha fazla yol sunmak için ilginç bulabileceğiniz hashtag'lerin bir listesi de vardır.


Instagram Keşfet sayfasına girmek isteyen bir markanız, yayınlarınızı kategorilere ayırmanıza yardımcı olmak için hashtag'leri kullanmak her zamankinden daha önemlidir!


Keşfet Sayfasındaki IGTV Videoları


Şimdi, IGTV'nin Keşfet sayfasında kendi özel bölümü var - bu video yaratıcıları ve markalar için harika bir haber!


“IGTV” ye dokunduğunuzda, takip ettiğiniz veya takip etmek isteyebileceğiniz içerik oluşturuculardan önerilen videoların kişiselleştirilmiş bir özet akışına göz atabileceğiniz IGTV için yakın zamanda güncellenen evi göreceksiniz.


Bu, Instagram'ın platformda video içeriği yayınlamaya yardımcı olmasının harika bir yolu!

instagram keşfet


Instagram Keşfetme Sayfasında Alışveriş Kanalı


Instagram, insanların platformda alışveriş yapmasına yardımcı olmak için güçlü bir hamle yapıyor, bu da markalar ve işletmeler için harika bir haber!


Keşfet sayfasındaki yeni alışveriş kanalı ile, kullanıcıların takip ettikleri markalardan ve henüz keşfetmedikleri markalardan alışveriş yapmaları için özel bir alan var!


Instagram Takibi ve Beğeni


Instagram'ın bir bireyin Keşfetme sayfasına ne koyacağını belirleyen en güçlü tetikleyici, şu anda takip ettikleri ve beğendikleri şeydir.


Bir kullanıcı, bu konuyla ilgili yayınlardaki tonlarca güzellik hesabını ve beğenilerini ve yorumlarını takip ederse, Instagram, keşif sayfalarında daha fazla güzellikle ilgili yayın, video, IGTV videosu ve Instagram Hikayesi sunacak, ancak yalnızca takip etmeyen hesaplardan hala.


Video İçeriği


Harika fotoğraflara ortalama video yayınlarına göre öncelik verilecektir, ancak Keşfet sayfasında daha fazla video içeriği gösterme dürtüsü vardır.


Videolar, Instagram Keşfet sayfasında otomatik olarak oynatılır, böylece statik bir resimden daha fazla ilgi çekebilir.


Son Derece Görsel Instagram Hikayeleri


Video olan veya animasyonlu bir öğeye sahip yayınlar, Instagram Keşfet yayınında tercih edilir.


Benzer şekilde, daha az metin içeren Instagram Hikayeleri, ancak GIF'ler ve çıkartmalar gibi daha fazla grafik Keşfet sayfasında da daha iyi sıralanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜM BLOGLAR
Dijital Pazarlama Instagram Reels Nedir? Nasıl Kullanılır?
Instagram, kısa biçim video özelliği olan Reels'ı İngiltere'de kısa süre önce piyasaya sürdü.   Bu özellik, 50'den fazla ülkede uluslara...
Devamını oku
Web Yazılım SMTP 554 Hata Kodları ve Açıklamaları
SMTP E-mail gönderimleri sırasında oluşan 554 hata kodları ve açıklamaları aşağıda yer almaktadır. Gönderim sırasında yaşadığınız sorunları buradaki h...
Devamını oku
Web Yazılım Com.tr Domain Nasıl Alınır?
İnternet üzerinde en çok kullanılan web sitesi uzatantıları “.com ve .net” tir. Son zamanlarda “.tr” uzantılı alan adlarının kullanıcılar tarafından b...
Devamını oku