Tabela

Tabela birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan pazarlama araçlarıdır. Işıklı tabela ürünleri içerisine led, neon, floresan gibi aydınlatma malzemeleri tercih edilir. Işıklı tabela sayesinde şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan görsellerini tanıtır. Tabelanın içerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca fark edilebilir.

Tabela da kullanılan led ile aydınlatma yapılan tabelalar da ışık gücünün çok fazla olması ve ışık gücünde herhangi bir dalgalanma olmadan uzun yıllar kullanılması ile tabelalar tercih edilmektedir. Hem ekonomik elektrik kullanımı olması hem de maddi yönden avantajlı olarak ışıklı tabelalar günümüzde daha sık tercih edilmektedir. Işıklı tabelalar da en önemli şey gece nasıl göründüğüdür. Çünkü kişinin istediği ebatta ve görsellikte hazırlanmış olan ışıklı tabelaların hem gündüz hem de gece görünümleri farklı olmaktadır.

Tabela Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar Tabela, Arnavutköy Tabela, Ataşehir Tabela, Avcılar Tabela, Bağcılar Tabela, Bahçelievler Tabela, Bakırköy Tabela, Başakşehir Tabela, Bayrampaşa Tabela, Beşiktaş Tabela, Beykoz Tabela, Beylikdüzü Tabela, Beyoğlu Tabela, Büyükçekmece Tabela, Çatalca Tabela, Çekmeköy Tabela, Esenler Tabela, Esenyurt Tabela, Eyüp Tabela, Fatih Tabela, Gaziosmanpaşa Tabela, Güngören Tabela, Kadıköy Tabela, Kağıthane Tabela, Kartal Tabela, Küçükçekmece Tabela, Maltepe Tabela, Pendik Tabela, Sancaktepe Tabela, Sarıyer Tabela, Silivri Tabela, Sultanbeyli Tabela, Sultangazi Tabela, Şile Tabela, Şişli Tabela, Tuzla Tabela, Ümraniye Tabela, Üsküdar Tabela, Zeytinburnu Tabela

WHATSAPP