Dijital Baskı

Dijital baskı, offset baskıya göre daha hızlı ve daha ucuz bir baskı yöntemidir. Offset baskıda, baskı malzemesi önceden yapılmış bir baskı plakası kullanılarak basılır, ancak dijital baskıda ise, baskı malzemesi yazıcı veya plotter kullanılarak direkt olarak basılır. Bu nedenle, dijital baskıda baskı plakası yapım maliyeti yoktur ve baskı işlemi de daha hızlı gerçekleştirilebilir.

Dijital baskı, genellikle daha küçük baskı adetleri için tercih edilir. Örneğin, bir kuruluşun sadece birkaç adet el ilanı veya broşürü gerekiyorsa, dijital baskı kullanılabilir. Bu nedenle, dijital baskı, küçük işletmeler veya özel projeler için idealdir.

Dijital baskı, ayrıca, düzenleme ve değişikliklerin son dakika da yapılabilmesine imkan verir. Örneğin, bir el ilanında bir hata olduğu fark edildiğinde, dijital baskı kullanılarak hızlı bir şekilde düzeltilebilir. Offset baskıda ise, baskı plakasının tekrar yapılması gerekecektir.

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

Sonuç olarak, dijital baskı, hızlı, ucuz ve esnek bir baskı yöntemidir ve genellikle küçük baskı adetleri için tercih edilir.

Dijital Baskı Fiyatları

Kurumsal firmaların dışında bireysel müşterilerimize de aynı özveri ile hizmet sağlamaktayız. Vinil baskı, vinil germe m2, iç mekan baskı, kanvas baskı, branda afiş ve online branda baskı gibi daha bir çok kategoriler de sizlere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Dijital baskı fiyatları yapılacak çalışmanın m² ve baskıda kullanılan malzemesine göre değişmektedir. En iyi ve en güvenilir dijital baskı hizmeti konusunda uzmanlarımızdan hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekonomik baskı nedir; fiyatları ve özellikleri bakımından belirli ölçülerde üretilen standart dijital baskı çeşitleridir.

Dijital Baskı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar Dijital Baskı, Arnavutköy Dijital Baskı, Ataşehir Dijital Baskı, Avcılar Dijital Baskı, Bağcılar Dijital Baskı, Bahçelievler Dijital Baskı, Bakırköy Dijital Baskı, Başakşehir Dijital Baskı, Bayrampaşa Dijital Baskı, Beşiktaş Dijital Baskı, Beykoz Dijital Baskı, Beylikdüzü Dijital Baskı, Beyoğlu Dijital Baskı, Büyükçekmece Dijital Baskı, Çatalca Dijital Baskı, Çekmeköy Dijital Baskı, Esenler Dijital Baskı, Esenyurt Dijital Baskı, Eyüp Dijital Baskı, Fatih Dijital Baskı, Gaziosmanpaşa Dijital Baskı, Güngören Dijital Baskı, Kadıköy Dijital Baskı, Kağıthane Dijital Baskı, Kartal Dijital Baskı, Küçükçekmece Dijital Baskı, Maltepe Dijital Baskı, Pendik Dijital Baskı, Sancaktepe Dijital Baskı, Sarıyer Dijital Baskı, Silivri Dijital Baskı, Sultanbeyli Dijital Baskı, Sultangazi Dijital Baskı, Şile Dijital Baskı, Şişli Dijital Baskı, Tuzla Dijital Baskı, Ümraniye Dijital Baskı, Üsküdar Dijital Baskı, Zeytinburnu Dijital Baskı

WHATSAPP