Sadece 30 dakikada
KURUMSAL WEB SİTENİZ olsun!

Kolay Yönetim Paneli

Kelime işlem programlarını kullanabilecek seviyede, kopyala-yapıştır işlemlerini yapabilir durumda iseniz Hazır Site yönetim paneli ile basit bir şekilde sitenizi oluşturabilirsiniz.Türkçe ve Ekle/Düzenle mantığıyla oluşturduğumuz yönetim sayfası ile hızlı ve kolay bir şekilde içerik girebilirsiniz.

Her Sektöre Uyumlu Tasarım

Yapmış olduğumuz hazır web site paketleri her sektöre göre uyarlanabilmektedir. Bizden alacağınız hazır web site hizmeti sonucunda sektörünüze en uygun web site tasarımını kullanabileceksiniz.

%100 SEO Uyumluluğu

SEO, Web tasarım ile iç içe bir konudur. Birbirlerini tamamlarlar da diyebiliriz. Yazılımla başlayan başarılı çalışmalar, SEO ile kendini bir üst seviyeye çıkarır ve böylece siteniz doğru bir planlama gerçekleştirmiş olur. SEO kontrolleri ve optimizasyonu yapılmış bir web sitesi ile sizi arama motorlarında üst sıralara çıkararak müşterilerinize ulaştırıyoruz.

Ücretsiz Teknik Destek

Ürünümüz hakkında bilgi almak için Telefon, Ticket Sistemi, Eposta veya Canlı Destek sistemi üzerinden ücretsiz talepte bulunabilirsiniz.

Web Sitemi Nasıl Oluştururum?

01
Sitenizi oluşturun
Sayfa içerisindeki seçenekler ile sitenizin taslağını oluşturun!
02
Formu Doldurun
Projeye başlat butonuna tıklayarak firma bilgilerinizi girin ve logonuzu yükleyin!
03
Ödemenizi Yapın
Şirketimizden bir temsilci sizi arayarak son bilgilerinizin teyidini alsın!
04
Hazır
Tebrikler! Responsive ve SEO Uyumlu sitenizi müşterilerinize sunabilirsiniz!

Sitenizi oluşturmaya başlayın!

Sitenizin tasarımını seçin!

SEO Optimizasyonu yapılsın mı?
SEO Optimizasyonu sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlar. SEO Optimizasyonu olmayan bir web sitesinin ücretli reklam verilmesine rağmen üst sıralarda yer alması mümkün değildir. Siz de SEO Optimizasyonu yaptırarak cüzzi bir miktar karşılığında sitenizden daha çok verim alabilirsiniz.
SSL Belgesi Kullanılsın mı?
SSL belgesi önceki yıllarda sadece büyük kurumlar ve e-ticaret sitelerinde kullanılmaktaydı. Fakat özellikle son yıllarda bütün web sitelerinde SSL kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle SSL Belgesi kullanımı sitenize hem firma kimliği hem de SEO açısından olumlu etki sunacaktır.
Logo tasarımı yapılacak mı?
Logo tasarımı firmanızın kurumsal kimliği açısından çok büyük öneme sahiptir. Siteniz ne kadar güzel tasarlanırsa tasarlansın logonuzun kötü olması durumunda firmanızın web sitesi kurumsal kimliğinizi tam olarak yansıtmayacak.
Dil Seçenekleri
Alınacak Hizmet Süresi
* 2 Yıl ve üzeri hizmet alımlarınızda her yıl için 100 ₺ indirimden yararlanacaksınız.
Web Site 1000
Alan Adı Ücretsiz *
Hosting Ücretsiz *
SEO Optimizasyonu 0
SSL Belgesi 0
Logo Tasarımı 0
Dil Seçeneği 50*0
Hizmet Süresi 1 Yıl
Toplam 1000 ₺ + KDV
ÜCRETSİZ DESTEK
0533 514 53 10
Köfte Adam Logo Tasarımı firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?