WHATSAPP
Sanayi Mh. Basamak Sk.
No:5/B 34415
Kağıthane/İstanbul

Kolay Yönetilebir Web Sitesi

Kelime işlem programlarını kullanabilecek seviyede, kopyala-yapıştır işlemlerini yapabilir durumda iseniz Hazır Site yönetim paneli ile basit bir şekilde sitenizi oluşturabilirsiniz.

Türkçe ve Ekle/Düzenle mantığıyla oluşturduğumuz yönetim sayfası ile hızlı ve kolay bir şekilde içerik girebilirsiniz.

Sektöre Özel Tasarım

Tamamen bulunduğunuz sektöre uygun, özel, göz alıcı bir web site tasarımı ile sizi kendi sektörünüzdeki web siteleri arasında ön plana çıkarıyor ve arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz.

Hangi Sektöre Uyarlanabilir?

Yapmış olduğumuz hazır web site paketleri her sektöre göre uyarlanabilmektedir. Bizden alacağınız hazır web site hizmeti sonucunda sektörünüze en uygun web site tasarımını kullanabileceksiniz.

%100 SEO Uyumluluğu

SEO, Web tasarım ile iç içe bir konudur. Birbirlerini tamamlarlar da diyebiliriz. Yazılımla başlayan başarılı çalışmalar, SEO ile kendini bir üst seviyeye çıkarır ve böylece siteniz doğru bir planlama gerçekleştirmiş olur. 

SEO kontrolleri ve optimizasyonu yapılmış bir web sitesi ile sizi arama motorlarında üst sıralara çıkararak müşterilerinize ulaştırıyoruz.

Ücretsiz Teknik Destek

Ürünümüz hakkında bilgi almak için Telefon, Ticket Sistemi, Eposta veya Canlı Destek sistemi üzerinden ücretsiz talepte bulunabilirsiniz.

Cangüller Treyler - Kurumsal Kartvizit Çalışması firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?