Biz Kimiz?

Berke Ajans olarak, 2000 yılından itabaren sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren açık hava reklamcılığı başta olmak üzere, web tasarım ve fuarcılık sektöründe hizmet veriyoruz. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve sektörün vazgeçilmezleri arasında yer almıştır.

Projelerimizde strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım, yazılım, sosyal medya ve seo optimizasyonu hizmetlerini bir arada sağlıyoruz. Birincil amacımız potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen kişi ve kurumlara kaliteli hizmet sağlamaktır. Bu nedenle önce stratejiyi belirliyoruz.

Biz işlerimizi sadece para kazanmak için yapmayız. Birincil amacımız potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen kişi ve kurumlara kaliteli hizmet sağlamaktır. Bu nedenle önce stratejiyi belirliyoruz.

Firmamızın değişmez prensipleri;

Kalite, hizmet, zamanında teslim, sıradışı tasarımlar ile müşterilerine kaliteyi sunmak, üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Berke Ajans gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Bu dünyada ilerleyen kişiler, kolları sıvayıp istedikleri ortamı arayan, bulamayınca da yaratan kişilerdir.

Bernard Shaw

Çağımızın en büyük gücü olan web tasarım hizmetlerini profesyonel olarak yapıyor, firmanızı zirveye taşıyoruz!

Sosyal medya hesapalarınız ile daha çok müşteriye ulaşmak için profesyonel bir dijital pazarlama hizmeti alabilirsiniz!

Dünya genelinde yüksek kalite malzeme ve işçilik ile tabela ve dijital baskı hizmetimizi aksamadan teslim ediyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.