Biz Kimiz?

Biz sadece web tasarım yapmıyoruz. 360° web tasarım ajansıyız.. Projelerimizde strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım, yazılım, sosyal medya ve seo optimizasyonu hizmetlerini bir arada sağlıyoruz. Web tasarım, sadece iyi yaptığımız işlerden bir tanesi.

Biz işlerimizi sadece para kazanmak için yapmayız. Birincil amacımız potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen kişi ve kurumlara kaliteli hizmet sağlamaktır. Bu nedenle önce stratejiyi belirliyoruz.

20 Yıllık sektör deneyimini kalite ile harmanladık.
Berke Ajans, 2000 yılından itabaren sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren web tasarımı başta olmak üzere, reklamcılık ve fuar sektöründe hizmet veriyoruz. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve sektörün vazgeçilmezleri arasında yer almıştır.
kurumsal

1000+ Müşteriye Hizmet Veriyoruz

Web tasarım, seo optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, tabela, dijital baskı, fuar standı hizmetlerinde geniş ürün yelpazesi, profesyonel ekibi, genç ve dinamik tasarım fikirleriyle 20 yıldır sizi sektörünüzde üst sıralara taşıyoruz.

Firmamızın değişmez prensipleri;

Kalite, hizmet, zamanında teslim, sıradışı tasarımlar ile müşterilerine kaliteyi sunmak, üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Berke Ajans gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Prodram Özel Web Tasarımı firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?