WHATSAPP
Hizmetlere dön
Google Ads Yönetimi

Günümüzde internet dünyasında yeni müşterilere ulaşmanın en kesin yolu, internet reklamlarından geçiyor. Google Ads bu alanda oldukça büyük bir öneme sahip.

İnternet kullanıcılarının %90’ı arama motorları arasında Google’ı tercih etmekte. Kullanıcılar Google’da sizde de mevcut olan ürün veya hizmetleri aratttıkları anda size ulaşmaları çok büyük önem taşıyor. Rakipleriniz arasında fark yaratmak Google Ads (Google Adwords) ile mümkün.

Google Ads ile reklam verirken yerel veya uluslararası bölge seçebilir. Sadece belirttiğiniz ülke, bölge, yaş aralığı, kullanıcının internette aradığı kelimeler gibi kriterlerle direkt müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Google Ads müşterilerinize istediğiniz şekilde ulaşmanızı mümkün kılar. Google aramaları için metin tabanlı, gmail için özel reklamlar, youtube video, banner veya uygulama içi mobil reklamlar ile nerede nasıl görünmek isterseniz. Google Ads reklamları kitlenizin olduğu her alanda.

Reklamlarınızın kaç kullanıcıya gösterildiğini, kullanıcı etkileşimlerini vb. gibi gerçek sonuçlarla reklam yatırımızın sonuçlarına da kontrol panelinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Berke Ajans Google Adwords Yönetimi hizmeti ile yeni müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Siz de bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz İletişim sayfamızdan talep oluşturabilir, info@berkeajans.com adresine mail atabilir, veya 0533 514 53 10 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Başarı Enerji Fuar Standı firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?