Google ADS Reklam Yönetimi

Günümüzde internet dünyasında yeni müşterilere ulaşmanın en kesin yolu, internet reklamlarından geçiyor. Google Ads bu alanda oldukça büyük bir öneme sahip.

İnternet kullanıcılarının %90’ı arama motorları arasında Google’ı tercih etmekte. Kullanıcılar Google’da sizde de mevcut olan ürün veya hizmetleri aratttıkları anda size ulaşmaları çok büyük önem taşıyor. Rakipleriniz arasında fark yaratmak Google Ads (Google Adwords) ile mümkün.

Google Ads ile reklam verirken yerel veya uluslararası bölge seçebilir. Sadece belirttiğiniz ülke, bölge, yaş aralığı, kullanıcının internette aradığı kelimeler gibi kriterlerle direkt müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Neden Google Reklamlarını Tercih Etmeliyiz?

Google arama motoru, günümüzde dünya üzerinde en fazla tercih edilen arama motorları arasındadır. Türkiye’de internet kullanan kişilerin %85’lik bir kısmı Google’ı tercih ettiği için büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz. Google üzerinde yayınlatacağınız reklamlarınız kitleye etkin şekilde aktarılmasını sağlar.Google Ads müşterilerinize istediğiniz şekilde ulaşmanızı mümkün kılar. Google aramaları için metin tabanlı, gmail için özel reklamlar, youtube video, banner veya uygulama içi mobil reklamlar ile nerede nasıl görünmek isterseniz. Google Ads reklamları kitlenizin olduğu her alandadır.Reklamlarınızın kaç kullanıcıya gösterildiğini, kullanıcı etkileşimlerini vb. gibi gerçek sonuçlarla reklam yatırımızın sonuçlarına da kontrol panelinden kolayca ulaşabilirsiniz.Berke Ajans Google Adwords Yönetimi hizmeti ile yeni müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

YETKİNLİK

Google Partners Üyesiyiz!

Google arama motoru, günümüzde dünya üzerinde en fazla tercih edilen arama motorları arasındadır. Türkiye’de internet kullanan kişilerin %85’lik bir kısmı Google’ı tercih ettiği için büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz. Google üzerinde yayınlatacağınız reklamlarınız kitleye etkin şekilde aktarılmasını sağlar.Google Ads müşterilerinize istediğiniz şekilde ulaşmanızı mümkün kılar. Google aramaları için metin tabanlı, gmail için özel reklamlar, youtube video, banner veya uygulama içi mobil reklamlar ile nerede nasıl görünmek isterseniz.

Google Ads reklamları kitlenizin olduğu her alandadır.Reklamlarınızın kaç kullanıcıya gösterildiğini, kullanıcı etkileşimlerini vb. gibi gerçek sonuçlarla reklam yatırımızın sonuçlarına da kontrol panelinden kolayca ulaşabilirsiniz.Berke Ajans Google Adwords Yönetimi hizmeti ile yeni müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.