Fuar Standı

Fuar Standı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroom unuzdur. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret edecektir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stand sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Fuar standınızın tasarımına karar verirken sizi en iyi şekilde temsil edecek stand olması dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür. Fuar Standınıza karar vermeden önce stand modelleri, çeşitleri ve türleri hakkında bilgi sahibi olmanız işinizi daha kaliteli bir şekilde yaptırmanızı sağlayacaktır. Ön araştırmanızı yaparken karşınıza farklı stand fiyatları çıkabileceğini bilmelisiniz.

NASIL YAPILIR?

Fuar Standı görsel uygulamalar nasıl yapılır?

Fuar Standınızın türüne bağlı olarak görselleriniz standınıza uygulanır. Standınız Modüler veya Suntalam'dan yapılmış bir ahşap stand ise görselleriniz direk stand duvarlarınıza sıvanarak uygulama yapılır.

Fuar standınız Sunta+Boya ile yapılmış bir ahşap stand ise görselleriniz öncelikle Dekota/Foreks üzerine sıvanır ve stand duvarlarınıza çok ince uçlu çivi ile çakılarak uygulama yapılır.

Bazı uygulayıcı firmalar maliyetlerini düşürmek için Sunta+Boya ile yapılan standlara görsellerinizi direk uygularlar. Bu durumda görsellerinizin üzerinde portakal kabuğu görünümünü oluşmasına sebep olur.

Ahşap Stand Tasarımı

Modüler Stand Tasarımı

Örümcek Stand Tasarımı

Stand Dijital Baskı

Stand Dijital Baskı Uygulama

Stand Boyama Uygulamaları

Stand Strafor Kesim Uygulamaları

Stand Strafor Kesim Uygulamaları

Tasarım Uygulamaları

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.