Folyo Kesim

Folyo yazı kesim vitrin camları kampanya indirim yazıları ve araç yazıları alanında geniş renk seçenekleri ile istediğiniz renklerde folyo kesim yapabiliyoruz.

Profesyonel bir şekilde tasarlanan tabelanızın, tüm harf ve detaylarının doğru bir işçilikle kesilmesini ve tabelanızın kusursuz gözükmesini istiyorsanız; ithal folyolar ve profesyonel folyo kesim makineleri ile çalışan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tabela, ahşap tablo gibi özel üretim ürünler konusunda uzman olan ekiplerimiz, reklamcılık ve ozalit alanında başarılı işler çıkartarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz tüm dijital baskı ve reklam ürünleri için firmamızdan destek alabilir, tabela, branda ve araçlarınız başta olmak üzere istediğiniz her yerde rahatça kullanabileceğiniz kaliteli folyoların toptan satışı için size özel fiyatlar talep edebilirsiniz.

Şık Branda ve Tabela Tasarımları İçin Kaliteli İşçilik Önemlidir

Firmamız, en şık ve dayanıklı tabela ve branda tasarımlarını sunmak için hizmetinizdedir. Kullanmış olduğu yeni nesil folyo kesim makineleri sayesinde kusursuz işçiliği garanti ediyoruz. Folyo kesim ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için hizmetinizdeyiz. Reklam ve dijital baskı sektöründe, firmamız sahip olduğu deneyimleri sizlere en kaliteli ürünleri sunmak için kullanmaktadır. Folyo kesim işlemi, kaliteli makinelerle yapılması gereken ve milimetrik çalışmaların önemli olduğu bir alandır.

Türkiye’nin Her Yerine Tabela İmalatı Yapıyoruz

Firmamız, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sizler için kaliteli bir şekilde işlenmiş ve her türlü ortam koşuluna dayanıklı tabela ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere üretim yapmaktadır. En iyi sonucu sizlere sunmak için odaklanmış ekiplerimizle güvenilir hizmet için Ümraniye folyo kesim alanında hizmet vermekteyiz. Bilgi almak ve örnek çalışmalarımızı görmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Folyo Kesim Nedir?

Folyo kesim daha çok reklam ve duyurular için kullanılan ancak pek çok alana uygulanma özelliğine sahip olan dijital kesim etiketler; stickerlar plotter makineleri ile kesim yapılarak cam, duvar ve eşyalara yapıştırma ilkesine yönelik olan bir hizmet türüdür.

Folyo Kesim

Renkli, şeffaf, beyaz metalize vb. folyoların sayısal ortamdaki tasarım şekliyle nümerik kontol cihazlarıyla kesilmesi işlemi ve yöntemine folyo kesim denir.

Folyo kesim için dijital baskı folyosu değil, kesim için üretilmiş renkli folyolar kullanılır. Vektörel olarak çizilmiş grafik bilgisayar vasıtasıyla plotter folyo kesim makinesine gönderilir. Plotter, kendisine bağlanmış olan renkli folyoyu, tasarıma uygun olarak keser. Daha sonra ayıklanır ve boyutuna göre transfer bandına alınarak uygulama alanına taşınır, uygulama yapılır.

Renkli Folyo Yazı Kesim

Renkli folyoların skala renklerinin dışında; gümüş yaldız, altın yaldız, metalik gri, reflektör, fosfor kaplamalı gibi dijital baskı ‘da olmayan seçenekleri bulunmaktadır. Folyo kesim çoğunlukla yazı kesim olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda bas-kes işleri için de kullanılmaktadır.

Vitrin, cam, araç veya dilediğiniz malzeme üstüne tasarımlarınızı, çizimlerinizi ve yazılarınızı dilediğiniz renklerde içten ya da dıştan yapışkanlı şekilde kesebiliyoruz.

Folyo Kesim Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.