E-Ticaret

E-ticaret, yeni girişimciler, yeni başlayanlar veya küçük işletmeler ile farklı kanallardan daha geniş bir kitleye ulaşmak isteyen köklü şirketler için önemli bir seçenek haline gelmiştir.

Çevrimiçi satın alma talebi sürekli artıyor; bu nedenle birçok işletme geleneksel fiziksel mağazalardan müşterilerin evlerinin rahatlığında çevrimiçi ürün satın alabileceği çevrimiçi mağazalara ekliyor veya taşınıyor.
e-ticaret

Tüm işlerde para matematiktir. Size ne kadar çok ürün sunuyorsanız, satış yapma şansınız da o kadar artar. Bu oldukça basit.

Çevrimiçi mağaza oluşturmak, gelir elde etmek için yepyeni bir fırsat sunuyor. Fiziksel işinizin oluşturduğu satışlara sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda işletmenizin çevrimiçi olarak ek satış sağlayacak yeni alanına sahip olacaksınız.
E-ticaretin başlıca faydaları;
Kolaylık: Müşteriler, evlerinde veya iyi bir internet bağlantısı olan herhangi bir yerde bilgisayarlarını veya akıllı mobil cihazlarını kullanarak mal satın alabilirler
Arama motorunun görünürlüğü: İyi bir SEO planıyla, çevrimiçi mağazanız, mağazanıza trafik sağlayarak farklı arama motorunda sıralanabilir.
Müşteri değerlendirmeleri: Mutlu müşterilerinizin müşteri yorumlarını ve referanslarını gönderebileceksiniz. Unutmayın, memnun müşteriler mükemmel iş elçileridir.
Daha Fazla Kişiye Hitap Edebilirsiniz: İnternet bağlantısı olan herkes sitenizi ziyaret edebilir ve ürün satın alabilir. Fiziksel mağaza gerekmez.
7/24 Hizmet Verebilme: Orada hiçbir kapatma veya açma süreleri. E-ticaret sitelerine her zaman, her yerden erişilebilir.
özel-web-tasarim
Başarılı bir E-Ticaret sitesi nasıl kurulur ?
Bir site açarken öncelikli olarak yapılması gereken bir alan adı seçmektir. E-Ticaret sitesi açarken alan adı seçimi başarılı olmak için çok önemlidir. Kısa, akılda kalan, sektörünüze uygun bir alan adı seçmeniz size çok fayda sağlayacak, müşterilerinizin sitenizi tekrar ziyaret etmek istemesi durumunda site adresinizi unutmasını engelleyecektir.
e-ticaret örnekleri
Bu hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için 0 ( 533 ) 514 53 10 nolu telefondan bize ulaşabilir veya info@berkeajans.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Türk Telekom Prime Dijital Baskı firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?