Dijital Pazarlama

Pazarlama her zaman kitlenizle doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmakla ilgilidir. Bugün, bu, onlarla zaten zaman harcadıkları yerde buluşmanız gerektiği anlamına geliyor: internette.

Bu aşamada dijital pazarlama, işletmeniz ve marka bilinirliği için hayati öneme sahiptir. Her markanın bir web sitesi var gibi görünüyor. Ve eğer yapmazlarsa, en azından bir sosyal medya varlığına veya dijital reklam stratejisine sahipler. Dijital içerik ve pazarlama o kadar yaygındır ki, tüketiciler artık markalar hakkında bilgi edinmenin bir yolu olarak beklemekte ve buna güvenmektedir.

Uzun lafın kısası, bir işletme sahibi olarak rekabet edebilmek için dijital pazarlamanın bazı yönlerini benimsemeniz gerekir.

Dijital pazarlama ile ilişkili çok fazla seçenek ve strateji olduğu için, bir bütçeyle çeşitli pazarlama taktikleri ile yaratıcılık ve deney yapabilirsiniz.
%100 Uyumlu UI / UX Optimizasyonu
Kullanıcı arayüzü (UI), bir cihazdaki insan-bilgisayar etkileşimi ve iletişimi noktasıdır. Bu, ekranları , klavyeleri , fareyi ve masaüstünün görünümünü içerebilir . Aynı zamanda bir kullanıcının bir uygulama veya web sitesiyle etkileşime girme şeklidir . Birçok işletmenin web uygulamalarına ve mobil uygulamalara artan bağımlılığı , kullanıcının genel deneyimini geliştirmek amacıyla birçok şirketin UI'ye daha fazla öncelik vermesini sağlamıştır.
UI / UX Optimizasyonu
Google ADS Reklam Yönetimi
İnternet kullanıcılarının %90’ı arama motorları arasında Google’ı tercih etmekte. Kullanıcılar Google’da sizde de mevcut olan ürün veya hizmetleri aratttıkları anda size ulaşmaları çok büyük önem taşıyor. Rakipleriniz arasında fark yaratmak Google Ads (Google Adwords) ile mümkün.
Google Ads ile reklam verirken yerel veya uluslararası bölge seçebilir. Sadece belirttiğiniz ülke, bölge, yaş aralığı, kullanıcının internette aradığı kelimeler gibi kriterlerle direkt müşterilerinize ulaşabilirsiniz.
Google Yönetimi
Profesyonel Instagram Yönetimi
Günümüzde Sosyal Medya Yönetimi, firmalar için oldukça önemlidir. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolu sosyal medyadır. Son yıllarda sosyal medya platformlarından en fazla etkileşim alanı Instagram'dır. Berke Ajans olarak sunmuş olduğumuz Instagram Yönetimi hizmeti ile firmanıza özel sayfanızı daha açıklayıcı görsellerle sergileyerek müşterilerinizi ve takipçilerinizi arttırabilirsiniz.
sosyal medya yönetimi
SEO Optimizasyonu İle Üst Sıralara Tırmanın!
İnternet sitesi tasarlanırken göz önünde bulundurulması gereken bir çok önemli faktör vardır. Sitenin arkaplanında çalışan kodlar siteyi yavaşlatabilmektedir. UX kuralları gibi faktörler de tasarım aşamasında çok önemli şekilde incelenmelidir.
Bir internet siteninin SEO uyumlu olması için hem ziyaretçi odaklı hem de arama motoru uyumu düşünülmelidir. Bunların dışındaki önemli hususları ise şu şekilde sıralayabiliriz.
seo optimizasyonu
Bu hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için 0 ( 533 ) 514 53 10 nolu telefondan bize ulaşabilir veya info@berkeajans.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Star Cut Işıklı Kutu Harf Tabela firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?