Dijital Pazarlama

Pazarlama her zaman kitlenizle doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmakla ilgilidir. Bugün, bu, onlarla zaten zaman harcadıkları yerde buluşmanız gerektiği anlamına geliyor: internette.

Bu aşamada dijital pazarlama, işletmeniz ve marka bilinirliği için hayati öneme sahiptir. Her markanın bir web sitesi var gibi görünüyor. Ve eğer yapmazlarsa, en azından bir sosyal medya varlığına veya dijital reklam stratejisine sahipler. Dijital içerik ve pazarlama o kadar yaygındır ki, tüketiciler artık markalar hakkında bilgi edinmenin bir yolu olarak beklemekte ve buna güvenmektedir.

Uzun lafın kısası, bir işletme sahibi olarak rekabet edebilmek için dijital pazarlamanın bazı yönlerini benimsemeniz gerekir.

Dijital pazarlama ile ilişkili çok fazla seçenek ve strateji olduğu için, bir bütçeyle çeşitli pazarlama taktikleri ile yaratıcılık ve deney yapabilirsiniz.

Reklam Yönetimi

Google ADS Reklam Yönetiminizi Profesyonel Ekibe Bırakın!

İnternet kullanıcılarının %90’ı arama motorları arasında Google’ı tercih etmekte. Kullanıcılar Google’da sizde de mevcut olan ürün veya hizmetleri aratttıkları anda size ulaşmaları çok büyük önem taşıyor. Rakipleriniz arasında fark yaratmak Google Ads (Google Adwords) ile mümkün.

Google Ads ile reklam verirken yerel veya uluslararası bölge seçebilir. Sadece belirttiğiniz ülke, bölge, yaş aralığı, kullanıcının internette aradığı kelimeler gibi kriterlerle direkt müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel Instagram Yönetimi Paketlerimize Göz Attınız Mı?

Günümüzde Sosyal Medya Yönetimi, firmalar için oldukça önemlidir. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolu sosyal medyadır. Son yıllarda sosyal medya platformlarından en fazla etkileşim alanı Instagram'dır. Berke Ajans olarak sunmuş olduğumuz Instagram Yönetimi hizmeti ile firmanıza özel sayfanızı daha açıklayıcı görsellerle sergileyerek müşterilerinizi ve takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

UI & UX Optimizasyonu

%100 Uyumlu UI / UX Optimizasyonu

Kullanıcı arayüzü (UI), bir cihazdaki insan-bilgisayar etkileşimi ve iletişimi noktasıdır. Bu, ekranları , klavyeleri , fareyi ve masaüstünün görünümünü içerebilir . Aynı zamanda bir kullanıcının bir uygulama veya web sitesiyle etkileşime girme şeklidir . Birçok işletmenin web uygulamalarına ve mobil uygulamalara artan bağımlılığı , kullanıcının genel deneyimini geliştirmek amacıyla birçok şirketin UI'ye daha fazla öncelik vermesini sağlamıştır.

SEO

SEO Optimizasyonu İle Üst Sıralara Tırmanın!

İnternet sitesi tasarlanırken göz önünde bulundurulması gereken bir çok önemli faktör vardır. Sitenin arkaplanında çalışan kodlar siteyi yavaşlatabilmektedir. UX kuralları gibi faktörler de tasarım aşamasında çok önemli şekilde incelenmelidir.

Bir internet siteninin SEO uyumlu olması için hem ziyaretçi odaklı hem de arama motoru uyumu düşünülmelidir. Bunların dışındaki önemli hususları ise şu şekilde sıralayabiliriz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.