Dijital Kopyalama

Reklamcılık

Firmanızın müşteriyle ilk iletişimi genelde tabelanızla gerçekleşir. Reklamcılık sektöründe 20 yıldır geniş makina parkurumuz ve uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Işıklı-Işıksız Tabela, Kutu Harf İmalatı, Dijital Baskı, Fuar Standı gibi hizmetlerimizde aksamayan iş süresi, hammadde kalitesiyle işimizin arkasındayız.

Tabela Baskı Merkezi

Tabela, insanlara bilgi vermek, tanınırlığı artırmak, insanları marka veya firmaya yönlendirmek gibi amaçlarla kullanılan araçtır. Karşılaşılan ve göze ilk çarpan her zaman tabeladır. Reklam açısından oldukça önemli olan tabela için dijital baskı veya folyo kesim sık kullanılan yöntemlerdendir.

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı, dijital ortamdaki tasarımların çeşitli materyaller üzerine basılması yoluyla gerçekleştirilen bir tekniktir. İç ve dış mekanlarda çeşitli şekillerde kullanılan dijital baskıdan kitap, takvim, tablo, afiş vb. bir çok şekilde yararlanılır. Hızlı olması, düşük maliyeti, ihtiyaç kadar üretilmesi gibi avantajları vardır.

Dijital baskı tabela dışında fuar stantlarında, tablo üretiminde, branda baskılarında da sıkça kullanılmaktadır. Branda baskıları veya fuar standı tabelalarıyla çeşitli noktalarda da tanınır hale gelebilir, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz. Reklam dışında ev dekorunda da dijital baskı kullanılmaktadır. Ahşap tablo, kanvas tablo gibi çeşitlerimiz sayesinde evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Folyo Kesim Nedir?

Folyo kesim, özel üretilen renkli folyoların kullanıldığı tekniktir. Genellikle yazı kesim olarak kullanılır. Cama içten yapıştırılabilmesi, solma ve yıpranmaya karşı dayanıklı olması, renklerin parlaklığı sebebiyle dikkat çekmesi gibi avantajlara sahiptir. Tabela, cam, vitrin, kapı, afiş gibi çeşitli yerlerde kullanılmaktadır.

Kanvas ve Ahşap Tablo Nedir?

Dijital baskıya uyumlu üretilen kanvas kumaş üzerine yüksek kaliteli baskı ile üretilen tablolardır. Duvarlarınızı renklendirmek için güzel bir yoldur. Bir resmin tek bir tabloya basılması şeklinde kullanılabileceği gibi bir resmin birden fazla tabloya bölünmesi ile de kullanılabilir. Ahşap tabloda ise ahşap üzerine dijital baskı gerçekleştirilmektedir. Ahşap sevenler için idealdir.

Reklam Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Yeni bir fikir veya projeye mi ihtiyacınız var?

PROJEYE BAŞLA