Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir. Neden Dijital Baskı seçilmeli?

Dijital Baskı Nerede Kullanılır?

Dijital baskı işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Promosyon malzemesi ve kişiselleştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş , dijital baskı ana kullanım alanlarından bazılarıdır. Günümüz koşullarında şirketleri reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.

Dizaynı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak günümüzde çok kolaydır. Dijital baskı günümüzün hızlı tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik yoldur.

Hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, kullanılan Photoshop, Illustator Corel Draw gibi yazılım programları ve dijital baskı makineleri sayesinde her zamankinden daha kolay. Dijital baskı bugün tüm işletmeler için büyük önem taşımaktadır.

Dijital Baskı Nerede Yaptırılır?

Dijital baskı yaptırırken en dikkat etmeniz gereken kullanılan malzemelerin kalitesidir. Baskı malzemelerinin kalitesi renklerin canlılığı, hava koşullarına göre solma, zeminden ayrılma gibi sorunlarını en aza indirir. Berke Ajans olarak 8-12 pas değerlerinde baskı yapıyoruz.

Dış mekan baskı
m2
7$ + KDV
İç mekan baskı
m2
10$ + KDV
Laminasyonlu iç mekan baskı
m2
11$ + KDV
One Way Vision Baskı ( Delikli Folyo Baskı )
m2
12$ + KDV
Afiş Baskı (Dikişsiz)
m2
5$ + KDV
Kuş Gözü
Adet
0,50 ₺
* Fiyatlarımıza kargo ücreti dahil değildir.

Yapışkanlı Folyo Baskı Fiyatları, Yapışkanlı Folyo Baskı Fiyatları, Cama dijital baskı fiyatları, Online folyo baskı, İstanbul dijital baskı fiyatları, Dijital baskı merkezi

Siz de bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz İletişim sayfamızdan talep oluştrabilir, info@berkeajans.com adresine mail atabilir, veya 0533 514 53 10 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Ihlamurdere Eczanesi firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?