Dijital Baskı

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

Dijital Baskı Fiyatları

Kurumsal firmaların dışında bireysel müşterilerimize de aynı özveri ile hizmet sağlamaktayız. Vinil baskı, vinil germe m2, iç mekan baskı, kanvas baskı, branda afiş ve online branda baskı gibi daha bir çok kategoriler de sizlere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Dijital baskı fiyatları yapılacak çalışmanın m² ve baskıda kullanılan malzemesine göre değişmektedir. En iyi ve en güvenilir dijital baskı hizmeti konusunda uzmanlarımızdan hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekonomik baskı nedir; fiyatları ve özellikleri bakımından belirli ölçülerde üretilen standart dijital baskı çeşitleridir.

Dijital Baskı Merkezi

Berke Ajans olarak tabela, dijital baskı, kanvas tablo, folyo kesim, branda baskı, fuar standı gibi baskı ihtiyaçlarınızı titizlikle üstleniyoruz. Firmamız, kalite ve tecrübelerini sizlere sunmak için sabırsızlanıyor.

Folyo Kesim Nedir?

Folyo kesim, özel üretilen renkli folyoların kullanıldığı tekniktir. Genellikle yazı kesim olarak kullanılır. Cama içten yapıştırılabilmesi, solma ve yıpranmaya karşı dayanıklı olması, renklerin parlaklığı sebebiyle dikkat çekmesi gibi avantajlara sahiptir. Tabela, cam, vitrin, kapı, afiş gibi çeşitli yerlerde kullanılmaktadır.

En Uygun Fiyatlar ile En Kaliteli İşler

Firmamız, tecrübesini olağan en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyor. Ümraniye Dijital Baskı fiyatları hem cebinizin hem anılarınızın dostu! En uygun fiyatlarla en güvenilir işlerimizi ortaya koyuyoruz. Hizmetlerimizin tümü değerli müşterilerimiz için özel ilgi ve büyük bir dikkatle verilmektedir. Ofis, dükkân ve evlerinize renk katmak için buradayız. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve örnek çalışmalarımızı görmek için bize ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız İşlerden Örnekler

Dijital Baskı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar Dijital Baskı, Arnavutköy Dijital Baskı, Ataşehir Dijital Baskı, Avcılar Dijital Baskı, Bağcılar Dijital Baskı, Bahçelievler Dijital Baskı, Bakırköy Dijital Baskı, Başakşehir Dijital Baskı, Bayrampaşa Dijital Baskı, Beşiktaş Dijital Baskı, Beykoz Dijital Baskı, Beylikdüzü Dijital Baskı, Beyoğlu Dijital Baskı, Büyükçekmece Dijital Baskı, Çatalca Dijital Baskı, Çekmeköy Dijital Baskı, Esenler Dijital Baskı, Esenyurt Dijital Baskı, Eyüp Dijital Baskı, Fatih Dijital Baskı, Gaziosmanpaşa Dijital Baskı, Güngören Dijital Baskı, Kadıköy Dijital Baskı, Kağıthane Dijital Baskı, Kartal Dijital Baskı, Küçükçekmece Dijital Baskı, Maltepe Dijital Baskı, Pendik Dijital Baskı, Sancaktepe Dijital Baskı, Sarıyer Dijital Baskı, Silivri Dijital Baskı, Sultanbeyli Dijital Baskı, Sultangazi Dijital Baskı, Şile Dijital Baskı, Şişli Dijital Baskı, Tuzla Dijital Baskı, Ümraniye Dijital Baskı, Üsküdar Dijital Baskı, Zeytinburnu Dijital Baskı

Yeni bir fikir veya projeye mi ihtiyacınız var?

PROJEYE BAŞLA