Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir. Neden Dijital Baskı seçilmeli?

Dijital Baskı Fiyatları

Kurumsal firmaların dışında bireysel müşterilerimize de aynı özveri ile hizmet sağlamaktayız. Vinil baskı, vinil germe m2, iç mekan baskı, kanvas baskı, branda afiş ve online branda baskı gibi daha bir çok kategoriler de sizlere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Dijital baskı fiyatları yapılacak çalışmanın m² ve baskıda kullanılan malzemesine göre değişmektedir. En iyi ve en güvenilir dijital baskı hizmeti konusunda uzmanlarımızdan hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekonomik baskı nedir; fiyatları ve özellikleri bakımından belirli ölçülerde üretilen standart dijital baskı çeşitleridir.

Ümraniye Dijital Baskı Merkezi

Ümraniye Dijital Baskı Merkezi ekibi olarak tabela, dijital baskı, ahşap tablo, kanvas tablo, folyo kesimi, branda baskısı, fuar standı gibi ihtiyaçlarınızı titizlikle üstleniyoruz. Firmamız, kalite ve tecrübelerini sizlere sunmak için sabırsızlanıyor. İşletmeleriniz için branda baskıları yapmak, fotoğraflarınızı kanvas tablolarla birleştirmek ve ihtiyaç duyduğunuz her tür dijital baskılar için buradayız.

Sevdiklerinizi Ahşapla Ölümsüzleştirelim, Ofislerinize Kalite Katalım

Fotoğraflarınızı tecrübemizle harmanlayarak kanvas ve ahşap tablolar yapıyoruz. Siz de sevdiklerinizi ölümsüzleştirmek ister misiniz? Titiz ve sağlıklı maddeler kullanarak gülümsemelerinizi ahşaba kaydediyoruz. İster bire bir ölçülerde ister daha büyük ve küçük oranlarla sevdiklerinizle olan anılarınızı ahşap ve kanvas tablolarda birleştiriyoruz. Dükkân ve ofislerinizin tabelalarını firmamızın güvencesine bırakın. Her türlü tabela işi dikkatle yapılır, tecrübemizin verdiği güvenceyle teslim edilir. Fuar alanları için deneyimimizden yararlanın, fuar stantlarınızı benzersiz yapalım. Tecrübemizi dijital teknolojisiyle yoğurup sizlere kaliteli hizmetler vermek için çalışıyoruz.

En Uygun Fiyatlar ile En Kaliteli İşler

Firmamız, tecrübesini olağan en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyor. Ümraniye Dijital Baskı fiyatları hem cebinizin hem anılarınızın dostu! En uygun fiyatlarla en güvenilir işlerimizi ortaya koyuyoruz. Hizmetlerimizin tümü değerli müşterilerimiz için özel ilgi ve büyük bir dikkatle verilmektedir. Ofis, dükkân ve evlerinize renk katmak için buradayız. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve örnek çalışmalarımızı görmek için bize ulaşabilirsiniz.

Dijital Baskı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Yardıma mı ihtiyacınız var? 0 216 533 44 06 numaralı telefondan ekimize ulaşın.