Behance Nedir? Kullanmak için 3 Neden

Behance Nedir? Kullanmak için 3 Neden

Behance Nedir? Behance, içeriğine istenilen sayıda proje yüklenilmesine fırsat veren ücretsiz çevrimiçi bir dijital porftolyo paylaşım platformudur. web tasarım kariyerine sahip birçok kişinin grafik tasarım, moda, illüstrasyon, fotoğrafçılık ve daha fazlası gibi görsel çalışma portföylerini sergilemelerine olanak sağlayan Behance, Creative Cloud masaüstü uygulamasıyla, yaratıcı çalışmaların tamamı masaüstü, web sitesi ve mobil cihazda senkronize edilerek düzenlenebilmektedir. 

 

Behance’in en önemli özelliklerinden biri kullanıcıların ve tasarımcıların çalışmalarının oluşum süreçleri ve yaratıcıları hakkındaki birçok bilgi edinilebilmesidir. Bu nedenle Behance’de yer alan profesyonel işlerden ya da isimlerden fikir ve örnek alınması oldukça yarar sağlayan bir durumdur.

 

Bu platformun ayrıca akıllı telefonlar için mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bunun sayesinde portfolyo, istenilen zamanda ve mekânda internet bağlantısı olmaksızın kullanılabilmektedir. 

 

 

Behance'in avantajlarından biri de kullanımının son derece kolay olmasıdır.

 

Behance nasıl kullanılır?

 

Behance’a üye olmak için birkaç basit kayıt işleminden geçmeniz gerektiği için dakikalar içinde üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz. Bu da projelerin daha erken bir şekilde kullanıcılarla buluşabilmesi için büyük bir fırsattır.

 

Behance Kullanmanız için 3 Neden

 

  1. Ücretsizdir
  2. Web ve Grafik üstüne kurulu bir platformdur.
  3. Kullanımı Kolaydır

 

Genel Olarak Behance,

 

Ücretsiz çevrimiçi bir aplikasyon olan bu uygulama, tasarımcıların veya kullanıcıların çalışmalarını göstermek ve keşfetmek için istenilen sayıda proje yüklenilmesine izin vermektedir.

 

Bu platform üzerinde dilediğiniz kadar proje yayınlayabilir ve bunu 1,4 milyon kullanıcının beğenisine sunabilirsiniz. Bu sayı her geçen gün artmaktadır. Bu kişilerin arasında alanında uzman kişiler de olduğu için onlar ile iletişime geçip birlikte proje yürütebilir veya onlardan yardım alıp, fikir alışverişi yapabilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde bu işlemlerin hepsini cep telefonlarına taşıma imkânına sahip olmaktasınız. Bu sayede projeleriniz hakkında gelen yorumları veya puanlamaları cep telefonundan da erişme imkânına sahip olursunuz.

 

Behance’ı kullanarak çalışmalarınızın bir portföyünü oluşturabilir ve geri bildirim almak üzere geniş kitlelelerle etkili bir şekilde paylaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz çalışmaları görmek ve takip etmek için, behance.net/berkeajans adresine uğrayabilirsiniz.

Sosyal Medya & Dijital Pazarlama Hizmetlerimizi İncelediniz mi?

Pazarlama her zaman kitlenizle doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmakla ilgilidir. Bugün, bu, onlarla zaten zaman harcadıkları yerde buluşmanız gerektiği anlamına geliyor: internette.

İlginizi çekebilir...
Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır? Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır?
Instagram hesabınızı kurtarmayı açıklamadan önce, bazı genel öğelere bakalım, o zaman Instagram hesabınızı nasıl kolayca kurtarabilec...
Başarılı Olmak İçin Geliştirmeniz Gereken 10 İş Becerisi Başarılı Olmak İçin Geliştirmeniz Gereken 10 İş Becerisi
Yeni girişimcilerin iş hayatında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları birçok iş becerileri vardır. Başlangıç ​​aşamas...
Keyfi Sefa Menü firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?