WHATSAPP
Sanayi Mh. Basamak Sk.
No:5/B 34415
Kağıthane/İstanbul
Adwords kalite puanının önemi

Adwords kalite puanının önemi

Google Adwords, herkesin kayıt olup, reklam oluşturabileceği bir platform olmakla birlikte, doğru yapılandırılmayan hesaplar için zarara dönüşecek bir reklam platformudur. Google Adwords platformuna reklam vererek müthiş dönüşler alabilecek olmanızın yanında hiçbir müşterinin size dönüş yapmaması da muhtemel bir durumdur.

Peki reklamlarınızı nasıl doğru yönettiğinizden emin olacaksınız? Cevabı çok basit. Google Adwords reklamlarınız için maksimum oranda fayda sağladığınızdan emin olabilmeniz için anahtar kelimelerinizin kalite puanlarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kalite puanınız 8 ve üzeri ise doğru yolda ilerliyorsunuz demektir. Bu oranın altında ise fazla para ödediğinizi bilmenizi isteriz.

Kalite puanlarınızın yükselmesi yalnızca doğru reklam oluşturmakla belirlenmemektedir. Aynı zamanda ilişkili olduğu web sayfasının da reklama uygun formatta olması gerekmektedir. İki taraflı bilginin örtüştüğü bir reklam yönetimi ile maksimum oranda dönüş alabilirsiniz.

Google Adwords reklamlarınızın yönetimi için bizden profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz. Bunun için sitemizin altında yer alan veya iletişim sayfamızdaki iletişim kanallarımızı kullanarak bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Otantik Köprübaşı Garden firmasına yapmış olduğumuz projeyi incelemek istemez misiniz ?